1. 1.
  bu insanlar takım tutar gibi parti tutan insanlar.

  arkadaşım tamam, iyi yönlerini savunuyorsunuz ama 9 yıl boyunca bu adam ne kadar yanlış yaptıysa, hepsini ölmüne savunuyorsunuz ama neden ?

  biraz objektif olun.

  ben tkp'li bir adamım, ama yeri geldiğinde objektif olabiliyorum.

  örneğin, tkp'nin son dönemlerde hafif milliyetçi yaklaşımlarını eleştirdim, işte bunu yapabilmek lazım eğer bizden olanlar yada olmayanlar diye ayırıp fanatik tayyipçi olursan yürümez bu ülke. b
  8 -3 ... alexander birtoveregan
 2. 2.
  onu hükümetten indirmek için ittifak yapan parti üyelerinden daha anlamlı bir iş yapan partilidir.
  2 -6 ... menntre
 3. 3.
  çok değişik bir ruh haline bürünüp koyunlaşmış insandır.bu tür insanların sohbet ortamlarında tayyip kadar peygamberi konuştuklarını hiç görmedim.
  1 -1 ... de jong
 4. 4.
  (bkz: şakşakçılık)
  3 ... bi kere o el bi inicek
 5. 5.
  yakın zamanda hz tayyip diyecek tiplerdir.
  2 ... absinthego
 6. 6.
  başbakanın tabiriyle takım tutar gibi parti tutan insandır.
  1 ... samedov
 7. 7.
  yıllar yıllar sonra halkın içinden zirveye çıkan bir lider görünce içgüdüsel olarak bu eğilimde olan insandır. ne yapsın hocam yıllar sonra böcek gibi görülmüyor millet.
  1 ... letis
 8. 8.
  (bkz: recep tayyip erdoğan dan ödü kopan insan)
  2 ... sonceyrek
 9. 9.
  şimdiki 50-60 yaşlarındaki koyu mhpliler ne kadar yobazsa her geçen gün daha da yobazlaşıp o haddeye gelecek olan insandır. chpden "ben solcuları hiç sevmem ki zaten" diye nefret eder bunlar.
  ... baki77
 10. 10.
  merak edilen şahıstır. hatta bazıları, orada burada 'anamı da s*kse tayyibe vereceğim.' söylemini dile getirecek kadar yüzsüzlerdir, o denli hadlerini aşmışlardır. birçoğuna bakınca anlarsınız zaten. ekonomi gelişti der, kişi başı milli gelir 10 bin dolara dayandı der. sorsanız, cebinde beş kuruş parası yoktur. sizden borç almaya gelmiştir. böyle de ironik insanlardır. *
  1 -1 ... duk erangir