1. 29009.
    Irak ve suriyedeki türkmenler'in ahını almıştır.ışid türk'e saldırırken ülkemiz suriyeli arap alıyordu,türkmenimiz ise nerede gardaş diyordu.120 sene geçti ama osmanlı zihniyeti geçmedi.ülkenin üvey evladı türkler hep.
    5 -1 ... manuelman
  2. 29020.
    cumhurbaşkanı erdoğan: “şimdi bazı haberler aldım hdp halkı sokağı çağırmış kimseyi bulamamışlar, şu an adım adım sizi takip ediyoruz, ey hdp bilin ki güvenlik güçlerimiz ensenizdedir”
    4 -4 ... nesheadchea
  3. 29021.
    Eyyy x sen kimsin yaaa?
    Bunlar x (x yerine akla gelebilecek her türlü şey yazılabilir)
    Değerli kardeşlerim
    Kutlu yürüyüşe devam

Al sana r.t.e starter pack!
    2 -2 ... kazakistanli
  4. 29022.
    Ülkenin menfaati için yapılan şeyleri yine kendi yapmış, ülke düşmanlarının çığırtkanlığı yine kendineymiş gibi algı oluşan bir zat. Operasyonu canı gönülden destekliyorum bir vatan evladı olarak lakin keşke bu da siyasi ranta çevrilmese.
    4 ... pulvis
  5. 29023.
    Halkın sevgi gösterileri dinmek bilmiyor efendim.

https://twitter.com/kacsa...status/954712888391938051
    -1 ... mata as
  6. 29024.
    halife olma hayali kuran, bölge politikalarımızı abd ile yürütmek istiyoruz diyen türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı,her şeyi ve türkiye'yi kendine öyle ya da böyle bağlamış kişi.

halkına yalan üreten bir lider.abd ye karşı olma edebiyatı yapıp,her gün incirlik'ten ypg terör örgütüne yardım ve silah gönderilmesine izin veren insan.kanıt mı?

"erdoğan’ın bir tarafı dünyaya 19’uncu yüzyıl merceğinden bakan putin, diğer tarafı da charles de gaulle. o ve çoğu türk, abd’den ne kadar bağımsız olduklarını göstermek istiyor ama yine de ayrılmıyorlar. amerika ışid’e karşı savaşta pkk bağlantılı grubun öncülüğündeki güce destek veriyor, türkiye buna her gün tepki gösteriyor ama bu gücü destekleyen uçaklar büyük oranda türkiye’deki üslerden kalkıyor. erdoğan buna her gün izin veriyor. rusya’dan s400 füze savunma sistemi alıyor ama aynı zamanda nato, türkiye’yi afganistan’daki çabalarımızda en kritik 4 ülkeden biri olarak görüyor. türkiye-ab ilişkileri her zaman çukurda ama mülteci anlaşması avrupa’nın istikrarında en önemli gelişmelerden biri. dolayısıyla erdoğan’ın aslında neler yaptığına bakıldığında, işbirliği açısından muazzam bir alan var.”

kim bunu söyleyen?eski ankara büyükelçicisi james jeffrey.

nerede söylendi?yahudilerin en önemli kuruluşlarından birinde,cfr.

türk-amerikan ilişkileri böyle bir adama soruluyor ve bu cevap alınıyor. bu sözleri veren bir medya kuruluşu,birkaç sosyal medya sitesi hariç hiçbir yer yok.

yorumu size bırakıyorum.eğer operasyon samimiyetle yapılıyorsa destekliyorum.fakat durum tam tersi ise büyük bir aldatmaca var. bana terörist diyecek olanlara tek bir cevap bile vermeye niyetim yok.
    6 -1 ... anarsistimam
  7. 29025.
    Afrin koylerinde şerefsiz erdoğan şerefsiz turk askeri diye çığlıklar atılıyor. Aksini iddia eden insanları aptal yerine koyan aptalın ta kendisidir.
    -9 ... awestada oturan adam
  8. 29026.
    17 senedir aralıksız iktidar başka söze gerek var mı ?
    4 -5 ... tiamat
  9. 29027.
    Kendisini sevmem.

Ama kendisi Suriye ve Irak Türkmenlerini kurtaran kişidir. Eleştirilecek o kadar şeyi varken böyle saçmalamak ancak chpli zekasının ürünü olabilir.
    1 -4 ... gelenek karsiti sekuler hero
  10. 29028.
    21. yüzyılın siyasi dehası.

allah c.c. sekülerlerin, tüm teröristlerin, ömründen alsın reisimize versin.

reis yaşadıkça islam, müslüman ve türk düşmanları toprağın yedi kat altına girsin.
    1 -7 ... kifayetsiz kelimeler