1. 29078.
    rüzgar gülü gibi reyiz...

başımızı döndürdü milletin...
    2 -1 ... hayis zayeb
  2. 29079.
    oyum recep tayyip erdoğan'a çünkü istikrar sürsün, türkiye büyüsün ve fetöcüler başa gelmesin istiyorum.

memleketin batmaması, güçlü ekonominin devam etmesi, silah sanayisi ve sağlık argesinin güçlenmesini istiyorum.

cumhuriyet tarihinde görülmediği kadar güçlü üniversiteler, daha mükemmel eğitim sistemi istiyorum.

recep tayyip erdoğan çünkü ülkemizde hiç bir dönem görülmemiş özgürlüklerin devamı için bu gereklidir.

recep tayyip erdoğan çünkü ülkenin nefes almaya ihtiyacı vardır, terörle mücadele sürsün istiyorum.

başörtülü bacım yarın ne olacağını düşünmesin, camiye giden din kardeşimin camiye gittiği için başına bir şey gelmesin istiyorum.

recep tayyip erdoğan çünkü tarihimize sahip çıkılmasını, hiç bir iktidarın yapmadığı restorasyon çalışmalarının devamını ve turizme kazandırılmasını istiyorum.

recep tayyip erdoğan çünkü kürt kardeşim sırf doğduğu millet için ezilmesin, dilini özgürce konuşabilsin istiyorum.

daha fazla çatışma, daha fazla savaş istemiyorum.

ekonomik istikrar sürsün, üretim ve ihracat bütün gücüyle devam etsin; türkiye katma değer üretmeye devam etsin istiyorum.
    -4 ... atamiz recep tayyip erdogan
  3. 29080.
    Kemalistlere kök söktüren adam. Türkiye cumhuriyetinin 1. Başkanı olur.
    -2 ... ehli kunh
  4. 29081.
    kendisine ne hakaret edeceğim, ne de kızacağım. sadece kırgınım... bir türk genci olarak kırgınım.

insanlar düşünmeye korkar oldu, aydın yazmaya korkar oldu, köşe yazarı yazmaya korkar oldu, gazeteci sormaya korkar oldu.

ben mustafa kemal atatürk'ü seveceğim! vatan borçluyum o ve arkadaşlarına, ve bu aziz milletimize. aynı şekilde ömer halisdemir'e de vatan borçluyum. çünkü siz ve sizin gibilerin hataları yüzünden ordu içine dolan vatan hainlerine canını feda ederek engel oldu. bu ve diğer şehitleri kalbimden, zihnimden kimse söküp alamaz.

ama çok hata yaptın sayın cumhurbaşkanım. şu an doğruyu yapıyor oluşunuz, geçmişi unutturmaz. onu da kimse zihnimden kimse alamaz.

çünkü çözüm sürecinde ben diyarbakır'da yaşayan bir türk çocuğuydum. bas bas bağırdılar yüzümüze partizanca! kışladan bayrağımızı indirdiler, apo'nun resimlerini bilboardlara astılar, sayın dediler o köpeğe. gaziler madalyalarını yerlere attılar.

ben seni affetmiyorum sayın cumhurbaşkanı! affedemiyorum. elimde değil. ha benim kırgınlığımdan, kızgınlığımdan ne olur? ben bir işçi çocuğuyum, gariban bir adamın çocuğuyum. ama soyum, dünyanın her yerine taban vurmuş asil türk milleti, dinim hak din islam.

ölüp de mahkeme-i kübra'ya çıktığımızda yayınları a haber yapmayacak!
    1 -1 ... saldirayterk
  5. 29082.
    recep tayyip erdoğan
    1 -2 ... we did it
  6. 29083.
    destekleriz veya desteklemeyiz ayrı konu.

ülke tarihine damga vurmuş liderlerden biridir.
    2 -2 ... li monata
  7. 29084.
    https://youtu.be/FC-jitEpqBY
    1 ... bay efendi
  8. 29084.
    ..... '' benim c.başkanı olarak 1.5 yılım daha var yoksa bu koltuğun hırslısı olsak 1.5 yıl daha devam edebilirdim ''.

https://www.youtube.com/watch?v=zmLZZWNHTtw+

2.21 den itibaren. olm ne taşak geçtiniz la
    1 -1 ... allahasovengenc
  9. 29085.
    an itibariyle star tv ekranını işgal eden akp genel başkanı. diyor ki, "mhp ile asgari müştereklerimiz var. ancak chp ile asgari müştereğimiz hiç yok. yeri geliyor chp teröristler ile aynı safta durabiliyor, masaya oturabiliyor. elimizde belgeler var." şaka falan değil, aynen bu cümleyi kurdu kendisi. karşısında oturan sözde gazeteciler de malesef "habur karşılamasını" söyleyemedi. sorular belli çünkü. arkadaşın yeri geldiğinde hangi saflarda yer aldığını unutmamak lazım.

recep tayyip erdoğan
    recep tayyip erdoğan
    recep tayyip erdoğan
    recep tayyip erdoğan

daha eklemeye gerek var mı?
    ... tobin frost