bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Ya bir şeyi merak ediyorum sayın erdoğan neden hala meral'e veya iyi partiye bir şey demiyor, Yorum yapmıyor anlamadım. Bana şuan parti ne ki yorum yapsın demeyin. Başbakan veya diğerleri illa yorum yapıyor ama cumhurbaşkanımızdan ses yok. Hiçbir muhabir de sormuyor mu kardeşim, yeni parti hakkında ne düşünüyorsunuz diye. Meral'de bir şey demiyor, kafamda deli sorular. Danışıklı dövüş mü var, amaç mhp'yi mi yok etmek nedir anlamıyorum. Çok salladım sanırım gidiyorum ok.
  3 -1 ... titia
 2. 2.
  mhp iyi parti var olsa da olmasa da bitti zaten.

  iyi parti bir proje partisiyse (böyle olduğunu düşünmüyorum) bu chp'den oy çalmak içindir. mhpden değil. mhp artık kimsenin umrunda olmayacak bir durumda. bahçeli sağolsun.
  2 ... biralextenfazlasi
 3. 3.
  Ülkemizde her ne kadar sevmesem de mhp'nin meclis de olması görüşündeyim. Mhp bitmemeli ama ne yazık ki kendi kendini bitiriyor. Bahçeli'nin son görevi sanırım bu.
  3 -1 ... titia
 4. 4.
  asıl proje devlet bahçeli'dir ve mhp'den hala medet umanlar iki yüzlüdür. adamı yıllarca herkes milliyetçi sandı fakat bop eşbaşkanı yardımcısı çıktı.
  ... kavunvebira
 5. 5.
  yapmıyorsa anketlerde sıkıntı yoktur. ak parti hafta en az 10 anket yaptırır.
  3 ... kompetan
 6. 6.
  Neden hala bu yorum gelmiyor merak ediyorum ama sanırım erdoğan bu işi bahçeliye vermiş.
  ... titia
 7. 7.
  görmezden geliyor. aslında en büyük darbeyi bu şekilde yapıyor. gündem yaptırmıyor. reisin iyi parti hakkinda yorum yapmasi demek ülke genelinde iyi partinin reklam olması demek. anlayana..
  -1 ... zerkhuo