bugün

darbecilerin halkı ezeceği, istanbul sermayesinin çıkarları için hükümetlerin devrileceği, sözüm ona solcuların muhafazakar halka zenci muamelesi yapacağı,

gariban'ın daha çok garibanlaşacağı ama kadıköy, şişli, çankaya'DA oturan insanların sertvetlerine servet katacağı,

sözün özü tayyip erdoğansız türkiye kaosun ve güçlünün saltanatının olacağı türkiyedir.

iyi ki varsın erdoğan, biz halk olarak seni hep destekleyeceğiz. bırak sürü desinler, artık bu halk onlara cevap vermiyor, onların seviyesine inmiyor.
öncelikle o seviyeye inmek için o seviyenin üstünde olmak gerekir.

tanım: her aklı başında türk vatandaşının istediğidir.
Ortaçağın karanlık günlerine ev sahipliği yapardı ülke.

Sen olmasaydın ya Tayyip'im, yaşam varolmazdı. Alemlerin rahmeti ve bereketi olmazdı.
(bkz: kurtuluş)
huzurlu türkiye. beklenen türkiye.

(bkz: yeniden varoluş)
tayyip ten bu kadar nefret edenlerin toptan kaybolduğu bi türkiye yi isterdim ben..tayyip erdoğan, telafisi olmayan bi kayıptır memleket ve islam ümmeti için..
cennettir... teröristlerin şımarmadığı, türkiye'nin komşularıyla dost olduğu ülkedir...
erdoğansız bir türkiye, balkonsuz eve benzer, erdoğansız bir türkiye, dış itibarımızın eksilere düşmesine neden olur, ama bir kısım kendini aydın zanneden kesimin koyun olarak nitelendirdiği kişilerle nasıl helalleşeği mevzuudur. şu an alternatifi yoktur sayın erdoğan'ın var diyen şöyle hafızalarını yoklasın. cumhurbaşkanlığı seçiminde 13-14 parti tek aday çıkardı, yine de geçemedi. fazla söze gerek yok allah reisi başımızdan eksik etmesin.
Tam anlamıyla ülkeye huzur gelir ülkenin büyük kısmı rahat bir nefes alır, onun üstünden nemalanan onun gücünü kendi gücu gibi perfazsızca kullanıp millete kabadayılık yapanlarda kaçacak delik arar.
olması gereken türkiyedir.
Ülke on sene öne atlardı.
Kaos, korku , istikrarsız bir Türkiye demektir.
kaptansız gemiye rotasız yönü olmayan ülkeye benzer. net..
bitik yıkık virane dış güçlere bağımlı sikindirik ülkelere diz çöken toprak kaybı yaşayacağımız gibi kürdistanın kurulma olasılığı oldukça yüksek ülkedir. tek çare rte.
Üzülürek söylüyorum bir şey değişmeyecek halk aynı halk sadece bazı roller değişecek hepsi bu.