bugün

aydınlığa kavuşacağız..
mutlaka bu ülkede daha iyileri vardır diyeceğiz. türk insanı olarak bu şekilde düşünüyorum.
erdoğan giderse ;analarımızı alıp, çiftçi kardeşler ve askerlerimizle halay çekerek, birbirimizi o tertemiz alnımızdan öpeceğiz.
onunla beraber gitmekten seni alıkoyan nedir ? (bkz: yandaşını da al git)
(bkz: bayram)
(bkz: kına yakıp oynamak)
sayın başbakan giderse ya açlıktan ya da soğukta donarak ölürüz herhal. makarna ve kömürsüz bir hayat düşünemiyorum.
bekleyeceğiz ve göreceğiz. şayet 2023'de bunu bilmiş olacağız.
(bkz: ya sabır)
filistin, iran, s.arabistan. olmadı, abd işgalli ırak. ama sadece siktirin gidin.
bazı malların sittinsene gitmeyeceğini düşündüğü teslimiyetçi kişinin gitmesinden sonra ülke aydınlığa kavuşacaktır, ve diktatörlük bitecektir.
- kanka başbakan gitmiş!
+ gitsin boşver gel bi batak atalım...
- komşularla sıfır sorun derken çevresinde düşmanlar türettiği,
- terör sorununu en iyi biz çözeriz derken, açılım politikasıyla örgüte şovlar yaptırarak hiç olmadığı kadar bölge halkında sempati uyandırdığı ve terörü hortlattığı,
- olur olmadık zamanlarda amerika'ya gittiği dönemlerde hep amerikanın çıkarlarına hizmet eden icraatlara giriştiği ve ülkemi maşa konumuna oturtup gülünç duruma düşürdüğü, prestijini ve geleceğini yok saydığı,
- israil'e bir yandan çatarken bir diğer yandan israil'i koruyacak bir kalkan projesini onayladığı ve iran gibi güçlü bir komşu ülkeyi karşısına aldığı,
- ülkenin en temel kurumlarını(TSK, HSYK, ÖSYM gibi) çıkmaza soktuğu, çökerttiği ve kendi çıkarlarına göre şekillendirdiği
için,
eğer giderse derin bir ohhh çekeceğiz.
halay çekilir.
(bkz: her vatandaş rahat bir nefes alacak)
gelin bana katılın. sağlam bir hayır işleyelim(!)

hele bi gitsin. 100 tane fukara doyurmazsam şerefsizm.

yok arkadaş yok baksana, bu adam gitmez.
dıldolarımızın markası değişecek. bizim için değişen bir şey yok.
bu ülkeden bir sürü lider çıktı devamıda gelecektir.
kurban kesilebilir memleketin dört bir yanında mesela.
yeni amerikancı başbakanımız bekleyeceğiz.
bayram havası yaşanacaktır.
Hakiki Müslümanların sorusudur. Reyizin ej güçlü döneminde bile kaymak tabaka dinsizlerden oluşuyor. Bir de o gitse müslümanlara yaşam hakkı tanımazlar.
Sizi bilmem de ben 40 gün 40 gece kutlarım.
hayatım boyunca ağzıma alkol koymadım. bugünü bekliyorum. kusana kadar içecem.
En az 20 yıl kendimize gelemeyiz.
Türkiye'ye verdiği zararları onarmak en az 20 yılı alır.
Pisliğini temizlemek için senelerce köpek gibi çalışacağız.
güncel Önemli Başlıklar