bugün

karşısında olanlara her gün yeni sıfatlar bulan birini eleştirme hakkımız var.
(bkz: tinerci)
(bkz: başbakanın bize hakaret etmesi)
bir gece ansızın erkenekondan içeri alabilecekleri durumdur.

hakaret edene değil, ettirene bakılmalıdır.
(bkz: bazılarına ne desen hakaret sayılmaz)
küfür eden kişinin orospu çocugu olduğunun itirafıdır, bu eylem küfür eden kişinin orjini hakkında bize meshepçi ya da kripto olduğunu gösterir, zira türk miletinden kimsenin başbakan a sevmese dahi ona hakaret edebilecegini zannetmiyorum.

son yüzyıl içinde türk milletinin çıkardığı dünya çapında lider olarak abdulhamit han bir, tayyip erdogan iki numaradır.
o bile sıkmıştır.

not: bu ne lan 10 sene oldu amk.
recep tayyip erdoğan a başbakan sıfatıyla küfür etmek cezai işleme tabiidir.
recep tayyip erdoğan a akepe genel başkanı sıfatı ile küfür etmek yakışıksız durur bir partinin genel başkanıdır.
recep tayyip erdoğan a küfür etmek sıradan bir vatandaşa küfür etmekle eşdeğerdir.

şimdi efenim birileri ile görüşürken ben filanca şeklinde görüştüm derse öyle cebe böyle tarak der rte hazretlerine gerekli kelamı ederim. ama o kelamı ben şu sıfattayken etti deyip yasal kılıfına uygun bana ceza keserse (ki yapar) onun ne kadar değişken sıfatlı olduğunu düşünmeme sebep olur. yukarıdaki ilk iki sıfatına dair ifadelerim açıktır ama üçüncü durumda karşıma çıkar ve ilk iki sıfatında ettiği sözleri bana/bize ederse kusura kalmasın rüzgar ekersen fırtına biçersin.

not: görüldüğü gibi gayet sakinim. ama birileri rte ye etmesen bile bana et bana et diyor ama sakinim.
(bkz: recep tayyip erdoğan a hakaret etmek)
(bkz: recep tayyip erdoğan ın yancılarına hakaret etmek)
(bkz: recep tayyip erdoğan ın goygoycularına hakaret etmek)
(bkz: recep tayyip erdoğan a tapanlara hakaret etmek)
(bkz: recep tayyip erdoğan dan nemalananlara hakaret etmek)
(bkz: recep tayyip erdoğan ın eşbaşkanlığına hakaret etmek)
(bkz: recep tayyip erdoğan ın mürdlerine hakaret etmek)

(bkz: recep tayyip erdoğan a inananlara hakaret etmek)

hepsi hiç hoş olmayan şeyler. çok ayıp. ben yapmam.
türk milletinin makustalihini yenmesine vesile olan, asrımızın dehası tayyip erdoğana karşı yapılması kimsenin haddine olmayan eylem.
acizliktir. meyve veren ağaç taşlanır durumu vaki olur. hakaret yerine dua etmek en güzelidir.
mübahtır, caizdir.. zira kendisi müslüman falan değildir.. vatansever hiç değildir.. ona edeceğim duayı yoldan geçen sokak köpeğine ederim bir sahip bulsun diye..
en doğrusudur, haketmiştir küfürden de ötesini.
bu adam daha önceki politikacılardan daha zeki, halka rağmen bir hareket içinde yer almıyor. ülkede bolluk mu var? 370 milyar $ dış borca rağmen bolluk var diyorsak vardır.

bu adam, 2 yüzlü olduğu için küfür yiyor.
cesaret isidir, bu kadar korkagin icinden gecip de soyleyemediklerini soylemektir. tayyipi sevmiyorum bunuda kufurle gostermek istiyorum ama en buyuk kufur bile ona hissettiklerimi anlatmaya yetmiyor.
(bkz: başbakana ana avrat söven reyhanlı sakini)
http://tr.wikipedia.org/w..._Ceza_Kanunu_301._maddesi

tck'nın 301. maddesine göre 2 yıla kadar hapis cezası vardır. başınıza ciddi sorunlar açabilir.

edit: yok hayır yani uyarması benden, yoksa savunduğumdan falan değil. doğrudan aşağılama ya da küfür sorun olabilir. dolaylısı da olur belki, bilemiyorum.
serefsizlik değildir.
küfür edilmesi gerçekten de çok salakça bir durumdur çünkü burayı çoğu kişi okuyor. hakaretten dolayı kendilerine dava açılınca son pişmanlık neye yarar diyecektir bu güruh.
başbakana hakaret etmek suçtur ama recep tayyip erdoğan'a hakaret etmek terbiyesizliktir.

kişiler ve kurumları iyi öğrenmek gerekir ki bu durumda başbakanın "pkk ile hükümet görüşmedi devlet görüştü" sözünü de hatırlatmak gerekir...

(bkz: başbakan)
(bkz: recep tayyip erdoğan)
eziklerin tek yapabildikleri ve tesellisidir.
cumhurbaşkanına küfredilir mi amısalak amısalak konuşmayın. sevmeyebilirsiniz ama fikri olmayan beynini kullanamayan mahalle kabadayılarının küfürlerini papağan gibi tekrarlarlar. beyninizi kullanın dilinizi değil şapşikler.
küfür ve hakaret aynı şey değildir diye düşünüyorum. mesela birisi size şerefsiz derse bu hakarettir. hakaret davası da açılabilir rahatsız oluyorsanız. ama sinirle amk diyen birisi hakaret etmiş sayılmaz zannımca. davayı ne diye açacaksın? beni şeyime koymakla tehdit etti diye mi? e bu insanlar küfür de etmeyecekse nasıl atacak sinirini, hırsını. ayrıca küfür hayatta etmiyorum diyen yalan söyler. sinir anında hepimiz küfür ederiz.
yalakaların ağrına gider. Çıkın da görün millet caddelerde neler söylüyor.
götü yiyen delikanlıca karşısına çıkıp eder, burdan ebenizde sallar. sizi gidi korkaklar.
zamanı gelince götte patlayacak harekettir. biz uyardık. ayrıca;

(bkz: orospu çocuğu taci)
insanlığından ve vicdanından şüphe ederim bunu yapanın..
güncel Önemli Başlıklar