bugün

Rte'nin yahudi israillilere tokat tadında tepkisidir;

görsel
görsel
böyle başlıyorda sonra kapalı kapılar ardında anlaşıyorlar...
devamını bekliyoruz bütün ticari anlaşmalar iptal edilsin hiçbir şirket iş yapmasın israille
Bizim milletimiz hakikaten olaylara çok dar pencerelerden bakıp, çok kolay gaza geliyor. Yıllardır Amerika ve israil'in istediği her şeyi veren, adeta onlara kulluk eden bir hükümetimiz var. Masa altından adamlara istediklerini verip, masaüstünde gösteriş olarak "eyy amerika, eyy israil" diyorlar. Tabi yurdum insanı da galeyana geliyor. Gerçekten bu ülke nereye gidecek, sonumuz ne olacak merak ediyorum. Kesin bunları yazdım diye fedöcü falan ilan ederler beni *swh
görsel
ORTADOĞU'da büyük yankı uyandıran tokat gibi tepkidir. *
bir kere de topraklarımızı işgal eden yunanistan'a tepki versin de görelim.
samimi değildir.

(bkz: mavi Marmara ya binerken bana mı sordunuz)
israil korkudan aya iltica etmiş diyorlar. gelen uydu fotoğraflarına göre kudüsün yerinde boş bir krater oluşmuş.
dün yine konuşmuş ulusal kahramanımız. görseller eşiliğinde israil zulmünü anlatmış. allah oradaki tüm mazlumlara yardım etsin elbette de takıldığım konu başka. sen simdi isminin cüneydi oldugunu söylediğin bir çocuğun, israilli teröristler tarafindan ne hale getirildigini söyledin ya reyiz, simdi bu amk yahudileri çıkıp da, gezi olayları sırasında, bizzat senin verdiğin emirle (bkz: emri ben verdim), öldürülen, sakat bırakılan, yaralanan, darp edilen çocukları gösterirse nabacaz?
mavi marmara tepkisine benzer bir tepkidir. ülke içerisinde esip gürler edirneden hataydan karstan dışarı çıkınca söylemler değişir.
Türkiye artık one minuteleri yemez,

Eğer gerçekçi ise natodan çıkarak kanıtlayabilir.