bugün

muhtemelen 2020-2030 lu yıllarda cereyan edecek, 2024 den sonrasına kalacağını düşündüğümüz ve allah gecinden versin dememize neden olan durumdur.
(bkz: parsellemenin böylesi)
ünlü düşünür ve stratejist (benim hayatım strateji olmuş zaten) "olum bi dur" tarafından bundan yıllar önce öngörülmüş olan tespittir.
bu ülke için canını dişine takan bu büyük dürüstlük abidesi insanın birgün başına gelecek olandır maalesef...
Tüm akrabalarını gemicik, hastane, TV kanalı, gazete sahibi falan yapmadan asla gerçekleşmeyecek olay.
ya var ya bir an nasıl heyecan neyse..
--spoiler--
belediye gömdü.
--spoiler--
adam ölmüş bari ölüsü üzerinden edebiyat yapmayın aq. bu ne lan, ölmüş adam ölmüş! var mı ötesi? var mı öteki dünya?
amerikanın bayraklarını yarıya indirerek hüzünleneceği olaydır.
(bkz: nerde o günler)
bi an heyecandan bende gidiveriyordum yanına. böyle şaka mı olur ya. (bkz: hiç hoş mu hocam dedem)
en çok ağlayanlar ise ona muhalefet edenler olacaktır.
Yerine başkası geçer. isimler önemli değil.
recep tayyip erdoğının öldüğü duyulursa söylenecek tek söz.
*
herkes bir gün ölümü tadacak...
bu kadar kolay ölürse şaşırmama sebep olacak ölümdür.
ölümü gerçekleştiğin de, kimin yerine geçeceğini merak ettiğim durumdur. Bu halk o'nun kabinesinden birini seçeceğine eminim. Cahil bir kılıçtaroğlu mu, zamanında yapamadığı milliyetçiliğini meydanlara ip atarak yapmaya çalışan, devlet bahçeli' mi?

Bırak bre dostum, yok milletin seçeceği bir lider, gelmedi 1938'den beri. olabilecek liderlere de fırsat vermiyor zaten ibneler.
tayyıp mı? güldürmeyin adamı. biz onu deği ama o bütün sözlük yazarlarını gömer ve lokma döktürür. dokuz canlıdır kendisi.
inşallah diyorum inşallah.
reserved.
gideceği taraf belli.

nasıl bilirdik?
-bilmeseydik daha iyi.
bir hipopotam olarak yeniden doğarsa reenkarnasyona inandırabilecek durum.
an itibariyle gerçekleşmemiştir.
Hayırlı haber.
parsellemektir.
ölü seviciliktir.