bugün

sözlükte açılmamasına çok şaşırdığım başlıktır.

evet sevgili sözlük yazarları.

kişisel olarak,eğer yaşarsam,jack daniels alıp bir güzel kutlama yapmayı düşünüyorum.2 veya 3 kişi ile birlikte.

içki değişebilir tabii.
ülkedeki dindar kitleyi dahada güçlendirecek olan olaydır emin olunki yerine başka bir tayyip geçer ve daha da güçlenir.
yerine kimin geleceğini düşünmektir.
Uzun bi mezar kazmak.
Valla votka mı ve vişnemi alıp keyif yaparım.
arkasından bütün dünyanın ağlamayacağı kesin..
Erdoğan ölse kim yaşayacak abi Kılıçdaroğlu mu adamda liderlik vasfı yok bi kere.

Kafasıyla 99 yaşında vefat etse bile, bi suikast arayacağız, öldüğünü kendi açıklamadığı sürece kabul etmeyecek, sokaklarda demokrasi nöbetine çıkacağız.
Mehter marşı eşliğinde, arabamda içeceğim.

Edit:ciddiyim.
ibret almak,dünya malının dünyada kalacağını bilmek.
son namazımı haziran 2015'de kılmıştım. namaz kılacağım.
Ben merak etmek acep ulusal yas ilan edilmek, lütfen edilmemek. Ben bir yandan sevinmek bir yandan da başımıza bir führer gelip bunca yılın hesabını sormadı diye üzülmek.
hemen bir tekel bayiine gidip üç tuborg ve bir paket winston light alıp kutlam.. pardon yas tutacağım.
tüm ülke camilerinde mevlit okutmak. evet..
seni beni gömer o.
hiçbir şey. ne yapıcam sanki biri öldü diye? en fazla yatmak olur.
herhangi bir fiili bir şey yapmaya gerek yok. bu zamana kadar binlerce insan nasıl öldüyse hepimiz bir gün mezara gireceğiz. iyi işleri de kötü işleri de olsa bir zaman sonra unutulur. suriyeliler ve satılan ülke kaynakları haricinde

şahsen artık gideceği yerdekiler düşünsün der geçerim.

(bkz: kutuplaşma)
(bkz: bölme)
(bkz: çıkarcılık)
(bkz: yandaşçılık)
(bkz: açgözlülük)
(bkz: intikam)
(bkz: dışlama)
Ruhuna el Fatiha okumak olabilir.
yerine geçmek için birbirlerini nasıl yediklerini seyretmek. en çirkefi kazanacak sonuçta. bence kel alır.