bugün

insanlari yalan dolanlariyla sıkıntıdan boğandır.
Bu kim amk çakma cumhurbaşkanıdır.
inşallah erken ölmez.
Bkz : bukalemun .
Hakkında çeşitli söylentiler vardır. Aslında kim olduğu tam olarak belli değildir. Sahi kim bu tecep tayip erdoğan, diye sorası geliyor insanın?
iki elinin baş parmaklarını elim bir kazada kaybettiği söylenen kişidir. rabia sendromu deniliyormuş ben erector un kahvedeki sakallı cuppalı adamların yalançısıyım.
sayın cumhurbaskani,

Türkiye kemal dervis reformlari ile o dönem çok yeni olan davranışsal ikstisad denen bir model ile tanıştı. çok temel bir mantığı vardı bunun. iş adamlarinin ekonomiye olan güvenini ölçtukten sonra ekonomik kararlar alindi. bu yönetim ile gelietik. Türkiye bu modeli denedikten sonra bu model tüm dünyada gelişti. çünkü ekeonimi güvene dayalıydi her yerde ekonomistler bu teoriyi gelistirdiler. ödüller aldılar. siz dün tusiada tepki göstererek kendi ayaginiza siktiniz ama henüz farkında değilsiniz. dolar neden artıyor diyenlere bu entrymi önerin. nass mass hiç birşey kurtarmaz bu ekonomiyi. taa ki güvenilir bir ortam yaratana kadar. ne yazık ki siz bunu basaramayacaksiniz. tencerenin deviremeyecegi iktidar yoktur.

çalışanların ücret dengesi kaydı. hiç işveren ve işçi önünü göremiyor sayenizde. evde huzur kalmadı. ben uyuyamıyorum. artık temel ihtiyaçlarımdan çok, finanse etmem gereken şeyleri düşünüyorum.