bugün

türk komedisinin ne hallere düştüğünün göstergesidir. adamın biri çıkıyor magandalık yapıyor, abazanlık yapıyor hatta bunları bile adam akıllı yapamıyor ve bizde buna gülüyoruz. anlamadığım buna gülen insanların çoğu da aile ahlak yapısından dem vuran insanlar olması.
(bkz: buyrun benim)
(bkz: ailece gülüyoruz)
kadir çöpdemire gülen insandan daha seçicidir.
ciddi anlamda türk komedi filmlerinin ve türk seyircisinin acınası hale geldiğini gösteren insandır.
ilkokul 3.sınıftaki çocukların bile hiç kasmadan yapabilecekleri esprileri yapıp seyircinin önüne komedi diye sunan, seyirci tepki verince de seyirciye küfür eden * şahan gökbakar'ın ekmeğine yağ süren insandır. fragmanını izledim bi. izlemez olaydım.

+adın ne?
-taylan
+koyuyum da yaylan böhöhö

Bu ne lan? yazık cidden.
senelerdir ülkenin en büyük derdi olan insandır.

sorunlu olan türk sineması değil.

türk sinamasında güzel filmler çekildi çekilmedi değil ama recep ivedik izleyip ağır roman, bornova bornova, korkuyorum anne, masumiyet, kader, dönersen ıslık çal gibi filmleri izlemeyen insanlar yüzünden kaliteli filmler nadiren yapılıyor.
akp ye oy veren insandır.
adamin osdurmasina bile gülünen filimdir .
artık gülmenin seviyesini indiren bir o kadar da içimizdeki komedyenlerin bir yerlerini kaldıran insandır.
AKP'ye oy veren, Ciddi sıkıntıları olan insandır.
Neye gülüyorsunuz lan herifin şaklabanlıktan başka bildiği bişey yok.
Böyle vasat bir filmin bu kadar popüler olması ülkenin durumunu özetliyor.
Benim derdim şimdi recep ivedik değil de böyle diyen bir arkadaş vardı söverdi recep'e bir baktım recep ivedik sinemasından çıkıyor

Amına kodumun ikiyüzlü iblisi.
En ufak zeka belirtisi ya da mizah anlayisi yoktur.
insanı hayret içinde bırakan kişidir.
(bkz: nato mermer nato kafa)
güncel Önemli Başlıklar