1. ?.
  bide bunların cem yılmaz'ı, cem yılmaz'ın filmlerini beğenmeyen tipleri vardır ki daha vahim durumdadırlar.
  (bkz: arog)
  4 -3 ... buny
 2. ?.
  özenle hiç böyle bir filme gitme gereği hissetmedim. ve bu aptallar üzerinden para kazananlara bir kuruş para kazandırmadım hayatım boyunca. bundan sonra da kazandırmayı düşünmüyorum.

  yahu arkdaşım adamın amacı para kazanmak. sinema filmi niçin yapılır. sadece para kazanmak için mi? buna evet diyenler yazıma bir daha dönüp bakmasınlar zaten. bu insanları aptal yerine koyan ve üstüne kendilerini ıq seviyesi üst seviyede gören aşağılık mahlukatlara prim verme konusunda zaten üstün bir ülkeyiz orası aşikar. çünkü neyi ne zaman nerede yapacağımızı bilmiyoruz. çünkü hala sinema filmi nedir onu bile bilmiyoruz.

  recep ivedik ne bir film ne de başka birşey olabilir. sadece bir adamın kendi egosunu tatmin etmek ve para kazanmak amacı ile yapılmış üzerinde düşünülmemiş kurguya bile sahip olmayan düzensiz sahneler topluluğu.

  eee noldu canım hele bir düşünün niye filmlerimiz hep en kötüler kategorisinde. çünkü fiilm yapıldığında gitmiyoruz. gerçek filmlere gitmiyoruz. ama film olmayan şeyleri sinema salonlarını doldurarak alkışlıyoruz.

  üniversite gençliğine gelirsek. artık o kategoriden çıkıyorum ama bir özeleştiri yapmadan edemeyeceğim.

  türkiye de üniversite gençliği koyun sürüsünden farksız(bende dahilim buna) devlet affedersiniz bizim sırtımıza vurdukça vuruyor fakat ne bir tepki var ne de bir hareket. o yüzden recep ivedik e gülmüşler çok mu?
  3 -2 ... pirincinicindekibeyaztas
 3. ?.
  aman çok entelim, aman kimsenin izlemediği filmleri izleyim havasında olmayan gülmeyi eğlenmeyi bilen insandır.
  hiç bu tarz triplere girmeye gerek yok. kasma kendini. hem recep ivedik'in hayvanlığı, magandalığı ile bu filmi izleyen kişiler arasında bir benzerlik yakalama arzusu nasıl bir düşüncedir? olayı sosyal boyuta taşıyıp toplumsal bir çözümleme arayışına girenlere de hiçbir şey diyemiyorum. sizi sadece kutsuyorum, çok büyük, çok kültürlü insanlarsınız. evet evet biz sizin gibi olamayız. hayvanız biz hayvan.
  (bkz: porno filme attıran üniversite gençliği)
  5 -3 ... pencere caminin bugusu
 4. ?.
  çene kasları çalışan öğrencilerdir, yaran diyolaglara gülen sözlük yazarı kadar aklı başındadır. orda anlatılanlarla o filmde anlatılanlar birbirini tamamlıyor.
  2 -4 ... susarsam konusmam
 5. ?.
  zaten bütün üniversite gençliği de bu filme "aa şahan içimizden birini oynamış, hemen gidelim de sosyal analiz yapalım, gülerken düşünelim" diye gitti. ulan bi boku da beğenin be.

  hepimiz biliyoruz ki, yapılan sinema filmlerinin kimisi sanat için yapılır, kimisi de para için yapılır, kimisi ikisi için de yapılır. bugün bu filmin sanatsal değeri yok diye ahkam kesenler, beş para etmez hollywood filmerini bayıla bayıla izlerken ellerinden yağ damlıyor, patlamış mısırlarını yedikleri sırada.

  adam bariz taşak geçmiş. nasıl ki bir komedyen, bazı gariplikleri eğip bükerek komik hale getiriyor, bunlardan malzeme çıkartıyor ve bunları sahneye yansıtıyorsa, adam aynı işi beyazperdeye yansıtmış. o adam bu recep ivedik rolünü sinema filmi olarak çekmeyip de, orada kullandığı taşak malzemesini sahnede stand-up yaparak harcasaydı süper komedyen olacaktı.
  1 -2 ... maturin
 6. ?.
  recep ivedik'in turk karakterini, insanin icindeki okuzu yansittigini dusunup filmi incelemeye alan; muhtemelen sosyolog olacak gencliktir.
  1 -1 ... der meister
 7. ?.
  renkler ve zevkler tartışılmaz cümlesini hayatında hiç duymamış. işitse dahi anlıyamamış bünyelerden tepki alan öğrencidir.
  2 -2 ... fuck yourself
 8. ?.
  hepsi üniversiteyi bitirmiş shakawilihinikiton kabilesinde yapılan bir araştırmaya göre şahana üniversite gençliği gülüyor eee napalım (küfürlü bölge) izlemeyelim mi tamam (küfürlü bölge) iğrenç espriler var komik sahnelerde var genel olarak kalitesiz bir film ama gülünüyor bu yoklukta (küfürlü bölge).
  1 -2 ... theangelofdeath
 9. ?.
  (bkz: vah benim ülkemin gençliği)
  1 ... aagresifbayan
 10. ?.
  "Entelim ben bu filmlere gülmem sanatsal ve iğrenç fransız komedilerinden olacak o zaman gülerim" demeyen insanlardır,canlardır.
  2 -4 ... ottoman3541