bugün

kendini entelliğe zorlayan tip. e emuğa goduumun çocuğu senin o entel, o elit hayatındaki bütün espriler ''bugün dublörümü getirmedim hıhhahhohhahhahhahaa'' tarzında demek ki. sırf adam filmde argo kullanarak espri yapıyor diye, ya da muhtemelen sana da arkadaşların tarafından yapılan ve senin hazzetmediğin eşşek şakalarını kullanıyor diye, ''ayy hiç sanatsal diyıl'' diyip benim beynime dendrit amcıklaması yaşatmak zorunda mısın?

ben seviyorum arhadaş. benim hayatımda o tarz espriler şakalar var. tabi seninkinde de var ama sen illa güdülenip kendini farklı gösterme çabasına gireceksin, girmezsen olmaz. sen git anlamadan sırf sosyal mesajlar veriyo dediler diye otomatik portakal'ı çok beğeniyorum mesela de, sonra da onu profil resmi yap. hadi goçum.

haa, kendini bi zorlama içerisine sokmadan espri zevkine uymadığı için beğenmeyenler var mı? var. ama onların da bu izleyici kitlesini eleştirmeye de bi hagları yog. kimse kimsenin hayatına garışamaz. özgürlüğü bidir.

not: bendeniz normalde çok sövmem ama bu kendini zorlayanları eleştirdiğim yazıda kendimi zorlayamazdım. kusuruma bakmayınız.
kabul ediyorum komik. Şöyle ki bir komedi filmi olarak birkaç güldüren sahnesi var ancak genel anlamda argo salaklık küfür karışımı horultudan bir film serisi.
Ayrıca biliyorsunuz ki gülmek bulaşıcıdır gülmek için hep beraber izliyoruz.
Sonuç olarak şahsım adına türk sinemasına bişey katmamış geri geri ilerleyen, samimiyetsiz ve yeteneksiz bir insanın zorlama eseri yapan esasında hiçbir espirisi ne yazık ki olmayan filmlerdir.
en önde oturup her boku not alıp kimseye vermeyen sınavdan sonra onları götüne sokan tiptir.
entellik dantellik çabasındaki sözde fransız şiirlerinin ve mimarisinin bilgini varlıktır. koca bir hiçten ibarettir aslında. bu tipler heryerde vardır. bunlar çay içmezler, simit asla yemezler, kot giymezler. içimde kalmış lan!
gitmedim ama tvde izlemeye de tahammül edemedim diyen tipin arkadaşı olacak tiptir.
tipsizdir.çevresinden ilgi alaka bekler.
dersten sonra hocanın masasına gidip dersiniz için (sanki 50 tane kitap varmış gibi) hangi kitabı önerirsiniz diyen utanmaz yalakadır..

anlamadığı sanat filmlerine sırf gittim bayıldım demek için giden ve gerçekten de bayılan, uyuyan, horlayan, denyodur..
entel dantel misali kerameti kendinden menkul kişilerin sırf entel dantel görünmek için filme bok atma pahasına yaptığı eleştiridir. eğer bu filme gidipte hakikaten gülmez ise ben bu elemanın insan olduğundan şüphe ederim.