1. 130.
    Belli bir kesime ve ergenlere hitap eden film. Recep ivedik denen karakter sanırım bu filmde de barzoluklarına devam ediyor.
    1 ... black river
  2. 131.
    izledim. pek sevmedim.
    1 ... thanatos gorse kiskanir
  3. 132.
    türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi.
    -2 ... jestes doesepny
  4. 133.
    1 milyon sınırını geçtiği söylenen film.
    --spoiler--
    Şahan Gökbakar'ın son filmi Recep ivedik 6 açılışı bir milyon 23 bin 136 kişiyle yaptı. Serinin diğer yapımları ile karşılaştırıldığında, Recep ivedik 6 sadece Recep ivedik 1'in ilk üç gündeki seyirci sayısını aşabildi. Buna rağmen, Recep ivedik 2019'un en iyi açılışını yapan film unvanını elde etti.
    --spoiler--
    -1 ... yazayazayazbitti
  5. 134.
    2de bıraktığım film. Istendigi sürece devamı gelecek demiş şahan bey. Recep ivedik 100 e 2019 dan selam olsun.

Edit; ya bir de bu filmi herkes gömüyor kim ulan bu bir milyon?
    2 -1 ... manik minyon
  6. 135.
    Hiç başlamadığım seri 1. Filmini arkadaşların zoruyla 20. Dakikaya kadar sabredip izledi. Sonra kustum.
    1 -2 ... ebu zindik
  7. 136.
    iddia ediyorum yüzüklerin efendisinde bile iyidir bu seri.
    2 -2 ... misskisskissbang
  8. 137.
    Bravo şahan gökbakar'a. iyi bir komedyen olduğu gibi iyi de iş adamı. Kural nedir. Çalışıyorsa elleme bozulur, izleniyorsa izlenme bitene kadar çek. Cüneyt arkın kaç tane kara murat çekti. Arka sokaklar daha kaç sene çekilecek. Cem yılmaz kaç koltuk eskitti. Onlar etik de şahan gökbakar mı etik değil. Beğenmiyorsan gitme. Yanlız gidenleri de aptal yerine koyma.
    3 -1 ... the sakal