bugün

milli reasürans şirketi'nin yanı başında bulunan ve adı da bu kurumdan ileri gelen bu çarşı teşvikiye'de yer almaktadır. yılbaşı geceleri bu çarşının üst katındaki mekan ve koridorlar tıklım tıklım olur. çarşı içerisinde en sıklıkla karşılacağınız ünlü sima cemil ipekçi'dir.
nişantaş'ta bulunan çarşı..

eski kadrosu şu şekildeydi;
(bkz: on)
(bkz: zanzibar)
(bkz: touchdown)
(bkz: cafe wien)

şimdi ne vardır bilmiyorum, yaşlandım dışarı çıkmıyorum.
hala vazgeçemediğim, keyfine doyum olmayan çarşı.
şu an bu entry'i içinde girdiğim, çaliştiğim barın bulunduğu, nişantaşinin göz bebeği çarşi.

(bkz: milli reasürans çarşisi)
gündüzleri kafe olarak işletilen geceleri pubımsı yerlere dönüşen mekanların bulunduğu nişantaşında güzel bir çarşı..her an ünlü bi isimle karşılaşmak olasıdır burda..
yaz-kıs gidilesi, ozel geceler disinda neredeyse hicbir zaman tika basa dolmayan, kucuk fakat oturmasi cok zevkli cafe'leri (assk, chatal gibi) bulunan carsi.
isminden dolayı akla sigorta acentası dolu bir çarşı gelmektedir.
insanların, süper müzikler eşliğinde ellerindeki içkilerini yudumlayıp etrafa bakınarak tepinebilecekleri mekanları barındıran, nişantaşı'ndaki tarihi bir çarşı.
biraz alkol, biraz müzik eşliğinde sosyalleşmek * isteyenler için ideal mekan...

içinde barındırdığı küçük küçük barları, kuruçeşme'deki kodaman ikamelerinin aksine et pazarı atmosferi yaşatmaz. ancak diğer taraftan bir "ipini koparan gelmiş" durumu da yoktur hani...
cumartesi geceleri tıklım tıkllım dolup eğlenilen pasaj.

therapy'i tek geçerdim ama galiba kapanmış.
taksimde ki mekanların vıcıklığından ve düşük kalitesinden bıkanlar için cumartersi gecelerinin vaz geçilmezi. yarın olsada gitsek hoş oluru.
güncel Önemli Başlıklar