bugün

ben kelebek olmak isterdim. Bi gün yaşayamak için.
kendim olmak isterdim. nitekim ne demişler: başkası olma kendin ol.
einstein olmak isterdim adamda atomu parçaalayacak akıl var ama tutup bu gücü devlerlerin hükmüne bırakacak kadar da mantıksız.
yapardım 100 tane her büyük metropole atardım sonrada bir tehdit uyarı çakardım . fazla çoğalıp doğayı katletmenizle sonunuz aynı olacak tıpa yön verirdim . 2 çocuktan sonra yumurtalıklarının alınmasının yasallaştırılması ve zorunluluk haline getirilmesi.
afrikanın sadece doğaya bırakılıp ordaki insanların ordan diğer bölgelere techir ettirmek
bu kötü bir fikir değil susuzluktan açlıktan hastalıktan ölmelerinden daha iyi bir seçenek.
bu kadar basitti. ama tuttup japonları bombaladılar akıl var ama mantık yok.
(bkz: anan)
bi Beyonce olarak dünyaya gelmedik. Beyonce olmak isterdim sanırım, kadının kendisi harika, sesi harika, hayatı harika, daha ne olsun.
mason. 33. Levelde kadim sırra sahip olmak isterdim.
ne olmak isterdim bilmiyorum ama bir türk olarak dünyaya gelmek istemezdim bu kesin.
tanrı.
entryi iftarda yedik.
bir de kavak yaprağı olmak isterdim yüce dağ başında.
guzellik yakisiklilik gelip gecici, para desen ucar gider. unvan bir hataya bakar onu da kaybedersin. en iyisi neysen o olarak tekrar dogmak.
askerliğini yapmış, masabaşı bir işi olan, evi olan ve sigortası düzenli yatan bir insan cevabını verenin pek olmadığını gördüğümüz anket.*
Uçsuz bucaksız dağlarda Kartal. Dibine kadar özgürlük.
insan olmak yetmez mi gibi girilmiş onca entry. insan olmak isterdim iyi birisi olmak.
kesinlikle şeyma olmak isterdim,kesinlikle.
Çok zengin ve mutlu bir ailenin, çok zeki, bir o kadar da yakışıklı evladı.
insan olarak gelmek istemezdim. Şartlar çok iyi ve lüks olsa bile mutlu kalacağıma inanmıyorum. Geri zekalı olursam işler değişir ama öyle olmayı da istemem. En iyisi ağaç olayım ben.