1. 1.
  (karakter sınırı nedeniyle sadeleştirilmiştir)
  kendi liglerinde en fazla şampiyonluk yaşamış(galiba manu henüz geçemedi liverpool'u - edit: baltalı ilah der ki; daha geçemedi), ligi domine eden takımlar birliği. sevenleri çoktur. bana soran olursa dünyanın en cins takımları derim, o ayrı. fransa'dan artık kabak tadı veren lyon var bir de. ama onlar devler arenasında(böyle muazzam bi arena) göze batmıyorlar. baskette de lakers var. o da çok uyuz bi takım.
  1 -2 ... el cordobeslerin yedincisi
 2. 2.
  türkiye'De ise galatasaray'ı layık gördüğüm birlik.
  4 -7 ... exclamar
 3. 3.
  hakkında bu kadar entry girilince ölüm grubuna mı düştüler acaba dedirten galatasarayımızın avrupadaki ezeli rakipleridir. çeşitli vakitlerde hepsini ayrı ayrı tokatlamışlığımız bulunmaktadır.
  3 -2 ... zubizarett
 4. 3.
  Bir kategorizasyon söz konusu olacak ise her takımının kendi talihinde yaşadığı kültürel bir takım vesveseler var.
  Klüp karmaşasını bir devinimde incelemek gerekirse iki klüp arasındaki rekabetin asıl mahiyeti bu karmaşadaki kültür kategorizasyonunu belirleyecektir. -"Boca-River , Celtic-Rangers , Millwall - Westham"-
  Yani bir takımı belirli bir durum çerçevesinde belirleyen yine karşıt takım görüşüdür. Boca işçi sınıfını temsil ediyor iken River Burjuvaziyi temsil eder. Celtic'i kuran irlandalı vatandaşlarda ingiliz Rangers'ı karşıt olarak benimserler.
  Bunun gibi karşıtlıklar bağlamında bir kategorizasyon yapmak daha yararlıdır.
  ... entel maganda
 5. 4.
  sampiyonlar liginde en az ikisi ayni gruba duser nedense her sene. ozellikler munih ve madrid'in farkli gruplarda oldugunu bir bu sene gordum.
  ... der meister
 6. 5.
  kendi liglerinde en sevmediğim ve o derece antipatik takımlar.

  ispanyada barcelona, ingilterede arsenal, italyada inter, almanyada ise werder bremen'i desteklemeliyiz.
  1 -3 ... enes
 7. 6.
  barcelona tarafından her şartta tokatlanabilecek takımlardır.
  1 ... darkranger