1. ?.
  hayatımda gördüğüm en aptal türktür. anlaşılması güçtür real madrid' i neden bu kadar sahiplendiği, ülkesinin takımı olmadığı halde real madrid taraftarlığı yapıp '' koyduk muu?!'' gibi sikindirik, özenti işler yapmaktadır bir de bu dangalak.

  ardından örnek verirsek bugün ki fenerbahçe'nin galibiyetini-başarısını kıskanır, yarın öbür gün galatasaray'ın galibiyetini ya da başarısını kıskanır ya da laf atar. diğer takımlarmız içinde aynı şekilde. ulan madrid'li olsanız neyse de sizi geren ne?! burada gelip kendi annenize, babanıza -- benim için her türk annesi teyzem-ablam ve her türk babasıda amcam-abim sayılır-- sövüyorsunuzda bir real madrid için sövmek mi kaldı?
  4 -9 ... mordecai
 2. ?.
  veya katalanları sevmeme durumu.
  1 -2 ... amoce
 3. ?.
  Çakma Madridlidirler.
  1 -1 ... uzayli messi xavinin kaslari
 4. ?.
  ankaralı olup fenerbahçeyi tutmak gibi. yani olabilecek durumdur. kendi şehrinin takımını tutmuyorsa istediği yerden tutabilir. bir türkün alman milli takımında oynaması da buna örnektir. kişiye hakaret ettirecek bir durum değildir.
  2 -1 ... ozmeydin
 5. 1.
  figo, zidane, beckham, ronaldo, guti gibi adamları aynı anda bu takımda görmüş ve hayran olmuş türktür.
  3 -1 ... tifoneaquila
 6. 2.
  siktirip gitmesi gerekendir. real madrid bir ispanya takımıdır. bu kadar. gidipte yok katalanlar şöyle, falan da der bu dındırıç hımbıllar.
  -2 ... mordecai
 7. 3.
  türk olup ispanyol biriyle çıkmak gibi. isteyen istediği takımı tutar. Real madrid, tüm dünyada milyonlarca taraftarı olan bir takımdır. her dönem ronaldo, beckham, zidane, carlos, figo ayarında oyunculara sahip olması bu hayranlığı kuvvetlendirir. oynadığı oyun zevk verir. topla oynama oranı yüzde 70'in altına inmeyenler gibi seyirciyi baymazlar.
  1 -1 ... mahalle macina alinmayan velet
 8. 4.
  Eğer mantıkli düşünüyorsa haklıdır. benim kendi yorumum ingilizler sayesinde bir dünya devi olamadık musul ve kerkük'ü almak için bize yapmadiklarini birakmadilar, eğer su an kürt sorunu varsa bunun tek sebebi ingilizler ve onların soyudur.
  ... antonius
 9. 5.
  Bir takımın futbol kültürüne ve anlayışına hayran olup da onun kazanmasına sevinmenin nesi yanlıştır diye sorulası kimselerin aşağılamaya çalıştığı türktür. Ayrıca türk olduğunun belirtilmesindeki kasıt, "sen türk'sün madridin kazanmasına neden seviniyorsun" anlamı vermeye çalışmaktır ki saçmalığın daniskasıdır.
  ... mephala
 10. 6.
  iddaa kuponu o maç sayesinde tutmuş olabilir.
  1 ... similadon