bugün

düşünüp taşınıp bir türlü bulamadığım sebeptir.

bu transferle ilgili bana mantıklı bir sebep bulana minettar kalırım argadaşlar.
çok yönlü bir oyuncu olduğundan mütevellit, kadro rotasyonunda işe yarayacaktır.
josé nin yozgatlı olmasıdır.
mourinho hamit'de bir potansiyel gördü desem hamit 30 yaşında şuanki formuyla madrit'de kesebileceği oyuncu olduğunuda zannetmiyorum.en mantıklısı rotasyon gibime geliyor. bekleyip görücez...
türk halkını her yıl çıkan hamit transferi haberlerinden kurtarmak için yapılmıştır.

(bkz: hamit in transfer haberlerinden kurtulmak)
jose mourinho'nun ibne olup hamit'e goz koymasi da ihtimaller arasindadir.
futboldan anlamayanların bulamayacağı sebeptir.
tamamen rotasyon içindir. hamit transferi birden fazla mevkiye yapılmış transferdir. ayrıca hamitte sokaktan geçen adam değildir uzun seneler almanyada çok önemli işler yapmış şampiyonlar ligi ve üst düzey kupalarda final görmüş oyuncudur. milli takımımıza da hizmet veriyor daha ne olsun. mütevaziliğe gerek yok beyler.
futboldan anlayanların anlamayanlara anlatması gerek sebeptir.
khedira' dan arbeloa' dan lassana diarra' dan eksiği olmayıp fazlası olan, futbolu bilen ve mücadeleci bir futbolcu olmasıdır. rotasyona girer, oynar da. mourinho' nun vardır bir bildiği deyip geçmek lazım.
(bkz: bu da kesin abd nin oyunu)
önümüzdeki sezonda şampiyonluğu barcelona'ya kaptırmak isteğidir.
jose mourinho istemişse mutlaka bir bildiği vardır ve büyük ihtimalle de doğru biliyordur diyorum.
Nerede isterse orada oynatır öyle bir oyuncudur Hamit büyük takım tozunu yutmuştur atmosferi bilir. ilk 11 değildir klübeden gelecektir gereken katkıyı verecektir. Yılda 50 maçı aşan bir programı var madridin, hepimiz az çok neden alındığını biliyoruzdur.
birden fazla mevkide oynayabilecek joker bir oyuncu olmasından dolayı alınmıştır. Granero bu kadroda yer bulabiliyorsa, Hamit Altıntop neden bulamasın?
güzel bir rotasyon oyuncusu olarak alınmıştır hamit.diğer bir avantajıda nuri ve özil kendini yabancı hissetmeyecek ve uyum süreleri hızlanacak . üstelik tüm bunlar bedavaya halledilmiş olucak. yani madridin kesinlikle kaybedeceği birşey yokken kazancı bir hayli fazla olucak . akıllıca diye özetlenebilir.
iyi, kaliteli bir oyuncudur. Milli takımımızın gözdelerindendir. Ancak Real Madrid'in yaptığı türk oyuncu transferleri ile birlikte bu transferi düşünmeden edemiyoruz. Sonuçta Hamit iyi bir oyuncu olabilir ancak Real Madrid gibi bir takım onun gibi bir sürü oyuncu alabilir. Sonuç olarak Morinho'nun vardır bir bildiği deyip geçmek gerek.
mesut özil'in başarısıdır.
mesut'un başarılı olması almanya'da yetişen türk futbolculara sempati ile bakmasını sağlamıştır real madrid'in.
mesela hakan şükür'ün italya'daki başarısızlığının sonunda da italya ligleri türk futbolculara kapanmıştı.
kuvvetle muhtemel bir sabri sarıoğlu transferini neticeye ulaştırmak adına hamit'ten yararlanmak olabilir diye düşünmüş idim efenim...
hamit'in bende ilk 11'de yer bulabileceğini düşünmüyorum ama hamit çok yönlü bir futbolcu ayağı sağlam ve iyi bir görev adamıdır.. Hamiti yakından takip eden birisi olarak madride çok şey katacağına inanıyorum.. Ama ilk 11'de oynaması tek temennimiz..
(bkz: arkasında israil var)
güncel Önemli Başlıklar