1. 1.
  anormal ve sinir bozucu $ekilde yıllardır rakiplerini 3'lük delisi eden takımdır.
  1 -1 ... basak burcu errrkegi
 2. 2.
  savunma yoksunu takımdır kazanmalarının tek bir yolu var yediklerinden çok atmak. (bkz: allahını seven defansa gelsin)
  ... theconomist
 3. 3.
  Akıl almaz bir hücum potansiyeline sahip takım, psikopatlık derecesinde kolay ve üretken sayı bulabiliyorlar.rudy fernandez,nikola mirotic,sergio llull, (bkz: sergio rodriguez),jaycee carroll gibi adamlara sahipler.diğer takımlar düşüşte ve real madrid çıkışta.bu sebeple euroleague favorisi onlar.ayrıca 8 ile en çok euroleague şampiyon olan takım.ancak çoğunluğu en az 30 yıl önce kazanıldığı için en iyi avrupa basketbol takımı demek imkansız.
  ... ryono
 4. 4.
  daha çok nba takımı gibi oynarlar savunmaları yerlerdedir ama hucumdaki başarısı sayesinde savunmadaki eksiklerini kapatırlar.
  1 ... azatin
 5. 5.
  bu yıl geçen yıldan da iyiler . mirotic ve rodriguez' de gelişim var . her maç en az 20 sayı farkla kazanıyorlar. bourousis transferi yerinde oldu. şu an milano' yu eziyorlar . bence geçen yıl hak ettikleri euroleague şampiyonluğunu bu yıl asla kaptırmazlar . son 15 yılda euroleague' de bu kadar üstün bir takım olmamıştır .
  ... yordam
 6. 6.
  yıllardır korudukları bir iskelet var . ve oyunlarının üzerine her yı koyuyorlar . euroleague' nin en iyi beş basketbolcusundan üçü bu takımda . rodriguez, mirotic ve fernandez . çoğunlukla yerli oyuncularla bu düzeyde bir oyuna ulaşmaları başka bir hayran olunacak özellikleri.
  1 ... yordam
 7. 7.
  ligde ve avrupa' da 10 da 10 la gidiyorlar , toplam 20 de 20 . euroleague' de 10 maçta 237 averajları var, ligde 10 maçta 225 averajları var . böyle ezici bir avrupa takımı olmamıstı . sonunu da getirecekler gibi görünüyor .
  ... yordam
 8. 8.
  eşleşirsek kafamızı keserler.
  ... bilgisayar kumandasi
 9. 9.
  avrupa' nın açık ara en zorlu ve en iyi basketbol ligi olan acb' de ilk yarıyı 17 de ile 17 ile bitiren takım . ispanya basketbol ligi tarihinde ilk yarıda bütün maçları kazanan ilk takım oldular . bunun yanı sıra hafta içinde cska' ya kaybettiler ve bu sezondaki toplam 35 maçlık müthis kazanma serileri son buldu .
  ... yordam
 10. 10.
  bu sene euroleague'de şampiyonluğun bence

  barça
  cska
  ve fenerbahçemiz ile birlikte en büyük adayıdır.

  tamam tamam fenerbahçe şampiyonluğun adayı değildir. ama bu senede final 4 a çıkamazsak reform yapılması gerekmektedir.
  ... degerli musteri