bugün

çaykur rizespor forması giyen namibya'lı siyahi futbolcu. 1979 doğumludur ve türkiye'ye gelmeden önce bundesliga'da 5 sezon geçirmiştir. oynadığı takımlar sırasıyla; werder bremen, hansa rostock ve duisburg'dur.
bundesliga da bir maç sonrası alkol almasıyla cezayı yemesi bir olan siyahi oyuncu.
istanbul büyükşehir belediyespor da oynayan namibyalı futbolcudur.
topu her alışında dikine oynaması, devamlı rakip kaleye doğru isabetli paslar atması ile fenerbahçe'nin ortasahasının kolay geçilmesi ve fenerbahçe defansının dağılmasını sağlaması ile dikkat çekmiş futbolcu...
10 agustos 2007 istanbul b b fenerbahce maci'nda fenerbahçe orta sahasının eline vermiş futbolcu.
ismi çok hoş olan, fenerbahçe'yi dağıtan futbolcu.
şimdilerde istanbul büyüksehir belediyespor forması altında ter döken,isminin telaffuzu hoş olan siyahi futbolcu...
bi dönem çaykur rizenin formasını da giymiştir.
fm oynayanlarca sevilen dinamik orta saha oyuncusu. fazla izleme fırsatı bulamadım ama bu adam muteşem bir hırsla oynadı izlediğim maçlarda. almanya'da disiplinsiz olduğu için çok eleştri almış ama bizde işler tam tersine yürü yabancı el üstünde tutulur bu yüzden bu adamdan iyi verim alınabilir. büyük takımların ortasahalarında oynayan saçm sapan oyunculardan çok daha iyi bir oyuncudur. izlemek gerekir.
seric karşılığında beşiktaş'la anlaşmasının an meselesi olduğu haberleri çıkan istanbul büyükşehir belediyespor oyuncusu.

http://www.htspor.com/Fut...-gitti-tjikuzu-geldi.aspx
ismini hep cici kuzu diye anlıyordum bu adamın. büyük ihtimal ile beşiktaş'a transfer olacakmış.
fenerbahce macinda durum 2-0 ken yaptigi hareketlerle futbol resitali cekmis oyuncu. hatta emre belozolu kufretmis kendisine. aha haberde burada
http://www.milliyet.com.t...kuzuya%20kufur&ver=07
estetik bir hareket yaptı diye ağzına sıçılan futbolcudur. yaptığı şey terbiyesizlikmiş! ulan öküz müsünüz? estetik için, seyir zevki için seyretmiyor muyuz şu olayı? o sarı lacivert formalı öküzler sürüsünde bir kişi duran toptan gol atamadı bu sezon. cristiano ronaldo, ronaldinho, messi, alex iyi hareket yapınca iyi de tjikuzu, lincoln yapınca mı terbiyesizlik? futbolla pek ilgilenmem, ancak ara sıra beliren büyük haberler ilgimi çekiyor ve anladığım kadarıyla insanlar nerden gaz verilirse o tarafa göre hareket ediyorlar. yani kendi başlarına düşünmekten acizler. bunlara rağmen, tjikuzu'ya hala kızan varsa kendilerine brezilya ligini tavsiye ediyorum. iyi bir hareketi kenardaki malzemeci bile yapsa alkışlayan taraftarları görsünler. o tarafın gazıyla belki adam olurlar.
türkiye ligi ne gelmiş kaliteli, kelepir defansif orta saha oyuncusu. werder bremen de yetişmiş olması aradaki farkı gösteriyor zaten.
beşiktaş'a transfer olmayı çok istemesine karşın trabzonspor'a giden futbolcudur. trabzonspor son yılların en akıllı transferini yapmıştır. zira ortasahasında çok açık veren trabzonsporun eksiklerini tamamlayacak nitelikte bir oyuncudur.
ayrıca werder bremen'de oynadığı dönemlere atıf yaparak "ernst benim yedeğimdi" demiştir.
bundesliga da 140 maç oynamıştır. ancak ön libero değil sağ bek olarak. güvenç hoca onu önlibero oynatmış, abdullah hoca da oynatmaya devam etmiştir. trabzonspor da ise sağ taraftaki gediği kapatabilecek futbolcudur.
trabzonspor un bu sezon yaptığı en akıllıca transferin kahramanı bu futbolcu forum trabzon dan arta kalan zamanlarda sahile inip balık tutmayı düşünürse futbol hayatında hep zirveye oynar ve futbola avni aker in çimlerinde noktayı koyar.
trabzonspor'un bu sezon oynayan tek futbolcusudur.
Trabzonspor'a geldiği için kendini mutlu addeden oyuncu.
diyarbakırspor'a 1.5 yıllığına kiralanan nabimya'lı futbolcu. trabzonspor'da şenol güneş'in raporu doğrultusunda tjikuzu'nun gönderileceği konuşuluyordu. trabzonspor asbaşkanı hayrettin hacısalihoğlu da tjikuzu'nun takımdan ayrılmak istediğini belirtmiş.
aslında iyi bir oyuncudur fakat değeri bilinmemiştir.
şimdilerde koyun olması muhtemel futbolcu.
Yazdıklarında beni rahatsız eden bir şeyler var da tam çıkartamadım şimdilik. Bakalım.
oylamaları için teşekkür etmek istediğim yazar.

görsel
Ben buraya eğlenmeye giriyorum. Oyuncak diye seni belleyip eglenirsem üzülürsün canımın içi. Öyle herkeslere bulaşma tamam mı bitanem. Hele benim gibi manyaklara hiç değme. Küfür falan ediyorsun. Yabbbma.

Öpüyorum, dikkat et.
ilgi çekmeye çalışan rezil troll bozuntusu. Zamanında trollükte bile bir zeka kırıntısı, farklılık aranırdı. Şimdilerde bunun gibi embesiller ağzından salyalar saçarak birilerine saldırıp negatif ilgi görünce mutlu oluyorlar.

suratına tükürmek isterim ama ona da harder daddy dersin sen.
güncel Önemli Başlıklar