1. 1.
  yurdumun popüler kültüre asimile olmuş beyinsizlerinin yeni modası. Bir aralar marlboro cep telefonu ve araba anahtahtarı üçlüsünü aynı elde taşıyan zavallılar vardı ya, işte bunlarda diğerlerinin bir alt kolu olarak karşımıza çıkıyor.
  Efendim nereye baksanız onlar,her yerdeler, saçlarını 3 e vurduran gözüne ray ban ini takan, biraz da kirli sakalı olan angutlar, direk kendilerini dışarıya atıyorlar. Bir şey değil, bir de kendilerini bu duruş sebebiyle karizmatik sanıyorlar.
  özellikle kenan doğulunun bir klibindeki imajıyla oldukça popüler olan bu trio, herşeye özenen beyinsizlerin vazgeçilmez duruşu oldu.
  hayır bir skim değil, atacak havan mı kalmadı da, saçla sakalla hava atmaya çalışırsın.
  7 -12 ... yaraka
 2. 2.
  (bkz: nefretlik insan tipleri)*
  2 -4 ... bilgehan
 3. 3.
  yakında iktisat fakültesinde bulunan green cafe'ye giriş için gerekli olan 3'lü kiti sollayacak olan trio.
  6 ... dokuzhanim
 4. 4.
  kime göre neye göre durumuna haiz üçlüdür. adamın tarzıdır seviyordur takılır kardeşim derdi sana mı kaldı? sen onlar için zavallı dersin ama kim bilir sen de kimlere göre zavallısın?
  10 -4 ... karpuzkabugu
 5. 4.
  insanın kendine yakışanı giymesidir. * *
  7 -1 ... simetri
 6. 5.
  (bkz: hiçbir şey olmayanların şekil olmaya çalışması)
  1 -1 ... cnkt
 7. 6.
  her bünyeye yakışan üçlüdür. takmasın mı gözlüğünü kesmesin mi saçını bırakmasın mı sakalını. özenmenin artık kalıplaşmış olduğu şu günümüzde birilerine özenmemek için anadan üryan mı gezsin genç bünyeler. zavallı olmak ne zamandan beri kendine önem vermekle eş değer oldu. ama illa zavallı bir üçlü soruyorsanız.
  çekememezlik , hazımsızlık çamur attım izi kalsıncılık. hangisinin daha zavallı olduğunun kararını vermek için zavallı olmaya gerek yok.*
  6 -1 ... aktif matkap
 8. 7.
  sarı saç, düşük bel pantolon, harley davidson çizme üçlüsünün kankalarıdır. yakışanı stil sahibi gösterirken, yakışmayanlarda tövbeler tövbesi bir görüntü ortaya çıkarır .
  5 ... phoibos apollon
 9. 8.
  (bkz: kirli ray ban üç numara gözlük ve sakal üçlüsü) *
  7 -2 ... cikolatavekahve
 10. 9.
  yakışan yapsındır. büyütülmemelidir bu kadar.

  (bkz: kızlarda kirli sakal takıntısı)*
  1 ... dirinim