1. 1.
  ayşe arman kızımızın yaptığıdır. koluna prada çantayı takmış, gözüne de ray ban gözlüğü takmış maden önünde hüngür hüngür ağlamıştır.

  http://www.ensonhaber.com...fotografi-2014-05-16.html
  6 -9 ... kartalbey
 2. 2.
  Sosyal Medyanın artık saldıracak yer aradığını kanıtlayan yorumlar silsilesi. 5 liralık çanta ile inince daha çok saygı gösteriyorsunuz işçilere demek ki.
  10 -6 ... castielaoh
 3. 3.
  Saçma bi eleştiridir bu. insanların hangi kalitede yaşadığının ne önemi var? Hayır ne yapmalıydı somaya gitmek için pazar alışverişine çıkıp çakma burberry çanta mı almalıydı? Üstgeçitlerden ucuz gözlük mü beğenseydi kendine? Bırakın şu yüzeysellikleri artık.
  6 -1 ... natureline
 4. 4.
  "Gittiğim yerin ekonomik durumuna göre giyineyim ya da yolda ona göre alış veriş yaparım." Diyememek...
  2 ... bananamekalmamis
 5. 5.
  Roma'ya gideceğine soma'ya gitmiş kişidir. Oyun ariyor zahar.
  3 -4 ... iyikotuyonetmen
 6. 6.
  Başbakanın 50 liralık takım elbise giydiğini sanıyorlar herhalde.
  7 -1 ... gkhngltkn74
 7. 7.
  Mantıken saçma olan durum .Madene 5 liralık gözlükle veya çantayla inince daha mı fazla saygı göstermiş oluyoruz .

  El insaf kardeşim
  3 ... alen 33
 8. 8.
  Kadın gitmiş işte daha nesini eleştiriyorsunuz oturduğu yerden yazmamış en azından gitmiş görmüş kusura bakmayın sizin kadar ince düşünememiş.
  3 -1 ... peripellakizi
 9. 9.
  Saçma sapan yorumlara sebep olandır. Ya insanlar orada babasını, abisini kaybetmiş siz çıkmış yok rayban yok orada. Buradan onun değil sizin insanlıktan nasibinizi almadığınız anlaşılıyor. He arman pazar alışverişi yapıp onlarla gitse herhalde "helal olsun" diyecektiniz. Çok aptalsınız ya vallahi. Zerre şüphem kalmadı artık bu halkın aptallığı konusunda.
  2 ... petitjoueur
 10. 10.
  Kösesinde am got meme dışında başka bir şeyden bahsetmeyen bir insanin boyle bir gunde oraya turist gibi gidip madenin önunde fotoğraf cektirmesi doğal olarak tiksindirici geliyor. Sahsen aklima gezi zamanı dudağıni buruşturup fotoğraf cektiren tipler geldi. Yani aslinda olay prada canta ray bam gözlük degil. Olay ayse arman'in kendisi.
  3 -3 ... iyikotuyonetmen