1. .
  gittikçe imkansızlaşan durumdur.öncelikle paramıza kıyıp üye olmadığımız için orda alttaki 2 butondan free olanına tıklıyoruz ardından dosyanın boyutuna bağlı olarak birkaç dakika bekliyoruz.o da ne? karşımıza ekrana 5 cm mesafe yakınken bile görmekte zorlandığımız bir kaç karakter çıkıyor, hadi onları yazmayı geçtim içinde çük kadar kedi simgeleri içeren karakterleri sırayla yazmamızı istiyorlar bizden.genellikle ilk deneme yanlış oluyor ve aynı aşamaları tekrarlamak zorunda kalıyoruz.eğer ikinci denemedede aynı yanlışı sergilersek içimizden "eeh yemişim programınıda,filminide vb." diyerek tepkimizi ortaya koyuyor ve ekranımızın sağ üstündeki X simgesine tıklayıp içimizde bir ukte bırakarak sonsuz mutluluğa erişiyoruz.
  1 ... tweener
 2. .
  happy hours sayesinde gittikçe kolay hale gelmeye başlayan eylem. umarım bu uygulamadan vazgeçmezler. happy hours dışında ise zaten işim olmaz. hem indirme hızı yavaşlıyor, hem de kedilere alerjim var.
  1 ... kantele
 3. .
  fazla değil 11 milyoncuk paraya premium alındığında bütün dertleri geride bırakarak rahatça yapılabilecek işlemdir.
  1 ... bleak poison
 4. .
  "fazla değil 18 ytl ödeyip rahata kavulabilirim" mantığıyla premium alanların da hevesini kıran indime türüdür. Hatta puan yoluyla satanlar 10 ytl'ye bile satıyor ama değişen bir şey yok.

  Ulan aldık premiumu, tamam. O da ne? Günde 5 gb dosya indirebilirsin. Bir dizi indireceksin, açık bırakıyorsun bilgisayarı gece... Sabah bir bakıyosun 2. sezonu indirmek istediğinde "günlük limitinizi aştınız!" Ulan zaten limitlerden kurtulmak için aldırtmadın mı bize premiumu? Sokarım lan sana, torrent dururken sana ne bok yemek düşüyor?

  (Benim premium zamanımda 5 gb idi limit şimdi noldu bilmiyorum ama mutlaka bir limit hala vardır.)
  ... materyalist imam
 5. .
  arena tr ye üye iseniz hiç gereği olmayan fasilitedir.
  ... coolgoose
 6. .
  2. dosyayı indirmeyi beklemeyi ve daha da önemlisi gold üye olmaksıznın kullanan kullanıcılar modeme uyguladıkları ufak bir clik sesi ise reboot edip indirmeye kaldığı yerden devam edilmektedir.
  ... kenafir bakisli