bugün

bir türk oluşumu olduğu sanılıp almanya bazlı download ve upload portalıdır.

son zamanlarda gereksiz bekletmeler ve slot vermemelerle hotfile ve netload gibi portalların yolunu açmıştır. fakat hala tüm indirmeler rapid linkleri ile verildiği için büyük küfürler yemektedirler.
(bkz: rapid e kafam girsin)
ayrıca;
(bkz: forum degil sozluk)
sadece download yapanlar tarafından değil upload yapanlar tarafından da nefret edenler vardır. illegal içerik barındırdığı için(!) hesaplar kapatılanlar var. 1 senelik abonelik alıp daha ilk ayında kapatılanlar ve para iadesi yapılmayanlar var. biraz sabredilirse hotfile, netload, megaupload gibi sitelerin linkleri artacaktır.
(bkz: bu nasıl başlık)
(bkz: facebookta grup mu açıyorsun lan)
(bkz: feysbuksozluk)
aylık 10 liraya premium üyelikleri satılan paylaşım sitesidir. ayrıca dünyada en çok kullanılan paylaşım sitesidir. ayda 10 lirasına kıyamayıp download yapmaya çalışanlara çıkarttığı zorluklarla bilinir. premium üyeliğimle* 900 kb/s hızdan aşağı düşmediğim göz önünde tutulursa bu fiyata bu hız vallahi tebrikler rapidshare*
rapid'in yarattığı zorluklardan bıkmış olanlardır.
forumsal sözlük moduna geçmişiz haberim yokmuş bea.
7 euro verip premium olduktan sonra nefret etmekten vazgeçip takdir edecek kişilerdir.
bekletme süresi ve error hatalı yüzünden ayar olduğum için ne amaca hizmet ediyor anlamamaktayım. o second bir türlü kendine gelemiyor. artık modemi açıp kapamaktan harap ve bitap düşmüş durumdayım.
(bkz: facebook tadında başlık açmak)

yakında böyle yapan ulvi şöyle eden ulvi diye başlıklarda görürüz.
(bkz: hedef üç günde 250 000).

(bkz: lütfen listeni davet et)
(bkz: listesini davet etmeyenin çükü düşsün)
(bkz: siliğe gidecek başlıklar)
download açısından en berbat site olmasına rağmen,en çok kullanılan upload sitesidir.
çoğunlukla beleşçilerdir.
(bkz: forum mu sözlük mü anlamadım)
yazacaklarımın ilki sitem. hafız burası sözlük, facebook değil yanlış geldin sen. aha bak link de veriyorum repleri eksik eyleme: http://www.facebook.com

ikincisi ise, sonuna kadar katılıyorum ulan. allah belanı versin rapidshare.
Rapidshare den nefret ederek başlanan bu süreç, (bkz: torrent)'a aşık olmak suretiyle noktalanacaktır...

Ayrıca;

-Sistemin kendi içinde yarattığı büyüme, sonunda, çöküşünü hazırlayacaktır.(Karl Marx)
-Dünya Torrent Olsun (DTO)
-Premium Account vardıda bizmi şey ettik (Baba)
saat 18.00-19.00'dan sonra download imkansızdır slot vermez,çok şanslıysanız yerlerde sürünen bir hızla indirebilirsiniz.free kullanıcıların modemlerini patlattığı rivayet edilir bu sitenin.
özellikle premium account istediği zaman içerisinde bulunduğum durumdur. bok mu var herkez rapid kullanıyo anlamıyorum, bir sürü başka upload sitesi var kardeşim siz yüklendikçe adamlarda sapıtıyolar haliyle.
(bkz: arkadaş listesini davet etmeyen gelmesin)
(bkz: 3 haftada hedef 1 000 000)