1. 1.
  3 yıl önce anca ceza falan bilirdik. onların da zaten sözlerden bile anlaşılacağı üzere şahsen kaliteli şarkılardı.

  şimdi ise her gelen rap veya hip-hop üretmeye başladı. popülarite için ne gereksiz şarkılar üretildi ve insanlar bir de bunları dinliyor.
  1 ... the blade man
 2. 2.
  entry tarihine baktım da 2004 falan bekliyordum yıl 2019 ne cezası kardeşim sen galiba tv dışında rap görmemişsin.
  2 ... uzay muhtari
 3. 3.
  Reklamdan konserden falan güzel para kazandırdığı içindir. Bir de stüdyo kurmak kolay artık . Klip desen telefonla bile çekip after effectten fışkırtılıyor e yani boş zaman da varsa neden popüler bir iş yapıp kendimi kanıtlamayayım diyordur eleman.
  ... insan beser sasar
 4. 4.
  rap denilen aslında ölemez ve sürekli artar. çünkü rap denişen şey aslında en temel edebi akımlardan biridir yani "şiir"dir. şiire müzik eklendiğinde çıkan sonuçtur. dolayısıyla rap denilen şeyin şimdiye kadar artmaması garip. ama ülkemizde hala kaliteli rap parçaları yok. hala yok hala da yok. toplam kaliteli rap şarkısı 3'ü 4'ü geçmez.

  temel sanat akımları ölmezler ölemezler. mutlaka farklı bir yönüyle karşına çıkarlar. resim dersin, reklamcılıkla reklamlarla karşına çıkar, oyunlarda çıkar, klasik müzik dersin filmlerde çıkar. mutlaka karşına farklılaşmış modernleşmiş yenilenmiş olarak çıkar.
  9 -5 ... zall
 5. 5.
  Sevdiğimiz rapin Underground haliyle hep yüzleşetiğimiz ve bir parçamızı onda bulduğumuz için bize garip gelmekte olan türeme biçimi.

  Maalesef bunun kendi çaplarında ergen hitabı overground hali ortada, fero mero ıvız zıvırlar.
  1 ... notolerance
 6. 6.
  Bir türeme olayı. Rapin cenazesi kalkalı çok oldu koca oğlan. Şimdikiler mantık olarak ototon dediğimiz şeyden ibaret. Ne diyor farazi v kayra ''Böyle büyülü günler gelir mi bir daha ''.

  https://youtu.be/dAWk3VhTi4k

  (bkz: mertel kasetçilik)

  Edit : uykulu atılan postta olur böyle kusurlar.
  ... masaimaranin en pic aslani
 7. 7.
  Hececi kel yüzünden bunlar. Youtuber'ın rapçisinden ne hayır gelir.
  ... paralel evrenden dusen insan
 8. 8.
  canımı sıkan durum.
  ... gadspidyu