bugün

Tabi ki tugay kerimoğlu ve Galatasaray ın şampiyonlar ligi maçıdır.

Kendi evimizde 3-2 yenmiştik bu takımı.

Ayrıca celtic rekabeti.
benim aklıma power rangers geliyor.
(bkz: power rangers)
(bkz: tom miks)
Ford.
Entry arabada.
(bkz: tex willer)
power ranger mistic forceeee. direk şarkısı heldi
Tab2 celtic-rangers derbysi geliyor insanın aklına bir de 3-2lik şampiyonlar ligi galibiyeti...
doksanlı yıllarda izlediğim bir dizi geliyor.

(bkz: Power Rangers)
Ally mccoist

418 maç 251 gol. Ergenler bilmez.
başında glasgow da var ise akla gelen askerliktir. şöyle ki ; fenerbahçe glasgow rangers ile eşleşmişti. maç kadıköyde idi. o maça gitmeyi çok istiyordum ama kader işte o günün akşamında yola çıkıp teeee 1000 km yol gidip ertesi günün akşam saatine kadar birliğe teslim olmam gerekiyordu.

avrupa yakasından yani evimden bindim otobüse. anadolu yakasına geçtiğimizde herkes akın akın stadyuma gidiyordu ellerinde atkılar bayraklar üstlerinde formalar. içim çok pis burkulmuştu be. zaten ailemden ayrılıyorum belirsiz bir süreliğine üstüne bir de bu. hani bir şeyi çok istersin ama elde edemezsin uzaktan gözlerin dolu dolu bakarsın ya. öyle bir şeydi.. ertesi gün öğle saatlerini geçerken indik iskenderuna. iner inmez deli gibi sağa sola koşturup maçın skorunu öğrenmeye çalışmıştım.
(bkz: range rover)
Go go power rangeeerss dın dın dın dııııın.

(bkz: power rangers)
Tabi ki Power rangers geliyor aklıma ve onun açılış şarkısı. Ah onların robot oyuncakları vardı. Onları alamamıştım. Çünkü o zamanlar aşırı pahalıydı.
Power rangers denilince de aklıma karizma yeşil ranger ve dragonzord gelir aklıma.
görsel

https://www.youtube.com/watch?v=nHalaFUqnTI
Glasgow rangers.
Glasgow idman yurdu.
Galatasarayin yarınki rakibi.vurdugun gol olsun Rangers.