1. 1.
    (bkz: burkuk surat)

akp döneminde olmuştur, beni eline geçirse tokat manyağı yapabilecek potansiyele sahip 98 model tüplü şahin kullanıcısı kardeşlerim. ( s ama, şahin s. 5 vites olanından)

hasta yatağımızda bile rahat vermiyor bu solcu mafya bozuntuları yoldaşlar. halkalı acıbadem'den yazıyorum bu satırlarımı. (google'da aratın hemen)

malumunuz üzere geçenlerde de ayağıma sıkmıştı bir kaç kendini bilmez kemalist görünümlü katil. hırslarını alamamış olacaklar ki filmleri aratmayacak bir operasyon düzenleyerek hastaneye sızmışlar , tel. rehberinde zenci erkek numaraları kayıtlı layikçi pampalarım.

güvenlik görevlisi emekçi kardeşlerimi etkisiz hale getirdikten sonra, ellerindeki makinalı silahlarla hasta kabul masası sekreterini tehdit edip oda numaramı almışlar.

akabinde, doktor - hasta bakıcı kıyafetleri giyerek odama daldılar kardeşlerim. içeri girdiklerinde ayağımı sıvazlıyordum.

birden üç-beş tipi bozuk solcu içeri girince korktum tabi. irkildim.

"farketmez sen misin lan" dedi aşırı alkol kullanımına bağlı olarak sesi çatallaşmış sarışın bir kadın. hani gözüm kapalı olsa yusuf hayaloğlu dirilmiş beni ziyarete gelmiş diyebileceğim derece.

"benim" deyince usulca kapıyı kilitledi , kulağı küpeli saçlarının ortası 10 yanları ise 3 numara bir kemalist. çok korktum, öleceğimi sandım o an.

grubun lideri sanırım iri yapılı elinde, kolunda, ensesinde, göbeğinde, bel gamzesinde k.atatürk dövmesi olan biriydi.

"kes lan göt, hala öküz gibi yatıyor mna kodumun kalk s*kerim" diyerek kırıcı bir çıkış yapınca, toparlandım hemen.

yakamdan tutup yataktan çekti beni kaba adam. "abi ben o değilim" falan desem de yemedi ibne, solcu çünkü. sormuştu kapıyı tıklatmadan girdikten hemen sonra, saygısız.

"bak bir de yalan söylüyor", diyerek başladı tokatlamaya (ağlıyorum şu an) vahşi, elinin ayarı yoktu . "abi bokunu yiyim beni affet" dememe rağmen solcuya vurur gibi vurdu it herif.

hayatı sorguladım tabi o ara, yediğim haltların hesabını veriyordum. sonra , "lan acaba ağzıma da verir mi bunlar" diye bir korku düştü içime o an.

hamdolsun veremediler. güvenlik kamerasından tokatlandığımı gören baş hekim polisi arayıp haber vermiş. jöh, pöh, höh, evde zor tutulan yüzde elli hastane kapısına dayanmış "farketmez'i tokatlayanları bize verin" diyerek.

yakalanacaklarını anlayınca hastanenin çatısında kendilerini bekleyen helikopterle kaçtı magandalar. tam o sırada pencereden akp'li bir kardeşim girdi, olayı duyunca dayanamayıp beni kurtarmak için örümcek adam gibi binaya tırmanmış. 8. kata.

biri de çatıya tırmanmış, helikopteri taşlamak için. 15. kata.

allah'ım bitsin artık bu sol terörü. n'olur, n'olur, n'oğlurrr tülayğğğğğ!!!
    -9 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    range rower'in sahibinin levyeyle karşınıza çıkacağı eylemdir.

ilk entryi 2. paragrafa kadar okumaya dayanabildim. okuduğum kadarı için allah beni affetsin.
    4 ... oteki yuzde ellibir den biri
  3. 3.
    Türbanlı range roverli bacımıza saldırmışlar.
    ... fyodor paskevich