bugün

herkesin bilmediği dua. evet
görsel
sonra da tekerlerine ayrı ayrı secde etmek gerekir.
Elde avuçta yoksa azim ile en fazla mtvsi ödenir o aracın.
o arabayı bir şekilde almış ama vergisini ödeyemez.
Ne iş yaptı acaba.
deprem duasından sonra gördüğüm en faydalı ikinci duadır.
deprem duasından sonra gördüğüm en faydalı ikinci duadır.
çok çalıştım...(akp kadın kollarına girmekten bahsediyor)....

azmettim...( adım adım kadın kolları başkanı olma azmi bence)

dua ettim...(yaratan ve bağışlayan tayyip'in adıyla bana range rover ver amin)

ve sonunda gerçek oldu..(rüşvet, yolsuzluk, atm memurluğu vs....)
Range rover araba mi elimin kiri fakirler,buna da bütçeniz yetmiyorsa halk otobüsüne binin.
bizim ne kadar düşük kalibrede olduğumuzu göstermiştir. demek ki range için audi için falan dua etmek lazımmış ki kabul olsun. biz de istiyoruz ki şöyle 50-60 bin liralık 2.el temiz bir arabamız olsun. ablanın mantığı ile bakarsak tabi kabul olmaz bizim duamız. çok da çalışıyoruz halbuki ama olmayınca olmuyor tabi..
Dua deyince benim aklıma dua lipa geliyor artık bu dindoşlar uhrevi şeylerden o kadar soğuttular. .
nasıl bir dua dır bu lütfen bize de söylesin. zira, asgari maaş ile bırakın range rover almayı ay sonunu nasıl getireceğimizi düşünüyoruz.
bana birisi bu arabayı verse ben bunun ne yakıtını ve vergisini ne bakımını ödeyebilirim.

hayır hiç bir siyasi parti ile bağlantım yok.
hayır ak parti ile iş yapmadım, yapan bir akrabam da yok.
hayır hiç fötücü olmadım.
görsel
bu sıralar aydın'da duası kabul olan insanlar sanırım çoğaldı. çünkü sadece bulvarda park halinde duran üç dört tane range rover görmeye başladım. şehirde zenginler var da, birden bu hale gelmeleri de insanı şaşırtıyor. ben de discovery duası ediyorum, sanırım duamın "uzaktan görme" kısmı kabul olacak.
Arabanın arkasına akepe sağ olsun yazdırmak icap etmiştir.