1. 1.
  Karakter tahlili içeren analizlerdir.

  3 aylık gözlemlerimi paylaşmak istedim, bu süre zarfında tanışabildiğim, konuşabildiğim kadar kızla konuştum ve bazı sonuçlara vardım:

  Jajajajaja: bu tip gülüşü kullanan kızlar genellikle laf sokmayı, gösterişi ve komik olmayı seviyorlar, sevgilileri böyle gülen erkekler dikkat etsin çünkü bu tip kızların flörtöz( böyle bi kelime var mı ?!) yapıları var. Yeni erkeklere açılmaya ve heyecan duymaya ihtiyaçları var.

  Sjsjsjsjsjsjsj: bunu genellikle tatlı olduğunu düşünen ve aslınsa güzel sayılabilecek kızkar kullanıyor. Tam babasının prensesleri özelliklerini taşıyorlar. Bu kızların da bir bugını söyleyeyim, huylarına gidip onlarla birlikte eğlenebilirseniz her an bir sakso canavarına dönüşebilirler, bu tip kızların vücutlarına dokunmadan önce ruhlarına dokunmalısınız.

  Asdjdjdhdhdjdk: bu tip kızlar genellikle bira içip, sabaha kadar oturalım, geziye çıkalım, arada kulübe gidelim kafasında ya da evde türk dizisi izleyip, eşlerinden, sevgililerinden o yaşamı onlara sağlamalarını bekleyen gri pijamalı, serdar ortaç sever kızlar oluyor. Bu ikinci tip kızların hayatlarında sanki hiç penis görmemiş tavırlarına aldanmayın, onların gözlerini boyayıp, inandırıcı yalanlar söylerseniz inim inim inletebilirsiniz. Birinci tip kızlar içinse, ortamda ilgi çeken ve hayranlık uyandırıcı kimliğinizi sahneye sürün tanıştığınız akşamına doğru yatak size gözükür.

  Ahahahahaha: bunu kullanan kızları iki şekilde inceleyeceğiz. Birincil şekilde kullanılan yöntem; yaptığın espri komik değildi fakat hoşuma giden yönlerin var boş ver espri yapma başka konuya geç o konu hakkında konuşalım. ikincil şekilde kullananlar yani böyle gülen kızlar için gözlemlerim şu şekilde; erkeklere dokunmayı, pazularına değmeyi yapmasalar bile seviyorlar, tasma takmayı seviyorlar( şu var ya kızların boyunlarına taktığı garip nesne, gerçekten de adı tasmaymış. Kadınların köpek olmayı sevdiklerini bilirdim fakat bu kadar olduklarını bu tip kızlarla tanıştıktan sonra fark ettim. Peki bu kızlarla işi ilerletmek için ne yapmak gerekiyor? iyi giyineceksiniz beyler, bu kız size baktığında avmlerdeki mağazaların fotoğraflarındaki erkeği görmek istiyor. Sizin sevginizle değil, yanlarında böyle gözüken bir erkek olduğu için sizle mutlu oluyorlar.

  Aklıma geldikçe listeyi güncelleyeceğim.
  2 -6 ... just millionaire
 2. 2.
  Çok rica ediyorum.

  Ben ajşklkf diye gülüyorum, serdar ortaç hayranıyım ve oyuncak ayıma sarılarak ağlamayı seviyorum.
  Yemek yemeden 15 gün yaşayabilirim.

  Bunu da eklerseniz mutlu olurum, son random bükücü bey.
  13 -1 ... 11 haziran