bugün

-kişi o buluşma için günler öncesinden ne giyeceğini,hangi parfümü sıkacağını,nasıl bir makyaj yapacapını(bayanlar için) planlamıştır ve hazırlanması çok uzun sürmez.
-kişi evden çıkış saatini trafiğe göre ayarlamıştır ama her zaman takılan,ilerlemeyen trafik birden bire o gün açıktır.
-kişi heyecanını yatıştırmak için randevu yerine 1 saat erken gelip,pratik yapar.neler konuşulacak,ne söyleyecek,nasıl gülecek,nasıl surat asacak,nasıl tepki verecek,bunların hepsini defalarca içinden tekrarlar.
-beklediği 1 saat içinde arka arkaya sigara-kahve-çay içer.şimdiden kabarık bir hesabı olmuştur.
-dünyanın en uzun 1 saatini yaşadıktan sonra beklediği kişi gelir ve sorar:
*çok bekledin mi?
*hayır,bende şimdi geldim(deli miyim ben 1 saat erken geldim deyip te rezil olayım?).
-1 saattir durmadan bir şeyler içtiği için beklediği kişi geldiğinde hiçbir şey içemez,bu durum karşıdaki tarafından "elini cebine atmamak için içmiyor,pis cimri" olarak değerlendirilir.
Kırk yılın sonunda ilk defa bir hatun düşüren erkeğin heyecandan gerçekleştirdiği eylemdir.Ayriyetten buluşmadan bir gece öncedende uyunmaz,yarın neler yapılacağının,neler söyleneceğinin provası yapılır;

Esas Oğlan :Yarın ben bunu soho'ya götürürüm.2'de buluşuyoruz.aaa ! dur lan parfüm kalmamış ! Vay anasını satiim.Şimdi nerden baksan 10 milyon kaçıcak.Neyse artık karttan çekicez.Zaten batmışız batacağımız kadar.karizmayı çizdirmemek lazım.Şimdi buna biraz espri,üstünede schoppenhauer den iki tane felsefik söz.Kölem olur şerefsizim .Akşamada arkadaşın eve gitsek içki içmeye.,sonra... olurmu ki lan ? ehehe.süperim lan ben
aynı erkeğin yatakta da erken geleceğini gösteren işarettir. randevunun aksine yatakta erken gelmek bayanlar açisindan tercih edilen bi durum değildir.
6 dal sigaranın, zaman kavramına dökülmüş hali.
birde gelipte geç kaldı diye sinirlenen tipler vardır. ulan dümbük, o geç gelmedi, sen erken gittin.. *
beraber daha fazla vakit gecirmek icin yapılan ve tutma ihtimali randevu verdiginiz kisinin insiyatifine kalmıs olan kurnaz eylem.

+ aloo pipican, nerdesin ben bi saat erken geldim canım.
- ya tuhafiye, askım niye erken cıktın ben hazırlanmadım daha
+ bence hemen gel libidonu tavan yaptıracak bir surprizim var sana
(telefon aniden kapanır)
- askım ben geldim
+ o haa pipi can bu ne hız
- seni bekletir miyim ben hiç
+ baska kızla randevudaydın de mi, hayvansın pipican gidiyorum ben
- surpriz neydi onu gosterseydin bari
Kaybedenler kulübü üyesinin işidir.