bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: hayata dair iç burkan detaylar)

yani neden yapılır anlamadığım durumdur. mayonez ve ketçap beden bedava.

şöyle ki 500 ml ketçap marketlerde 5 tl aynı keza 500 ml lik ranch sosta kutusu 5 tl. burgerdeki kıç kadar ranch ve bufalo neden 50 kuruş. ketçap niye bedava mayonez niye bedava.
    2 -2 ... ekmek arasi eti cin
  2. 2.
    pazarlama taktiğidir. bende diyordum bu çocuk neden bu kadar vitaminsiz. laik arkadaşımız burger ile büyümüş zeka olarak 9 yaşında stabil kalmış.
    -1 ... timarli sipahi neferi
  3. 3.
    barbekü sos ağlıyor şu an, susar mısınız? niye onu unuttunuz..
    1 ... rockabye moffy
  4. 4.
    benim en sevdiğim iki sosun paralı olması durumudur. can yakar, iç burkar.
    ... dionysosun kizi
  5. 5.
    Eskiden önemsiz bulurdum . Bir menüye 30 liraya yakın para veren insan elli kuruşun hesabını yapmaz ki derdim ama yapıyormuş.

Ben siparişi beklerken bir çift geldi. Erkek ikili menü kampanyalarına yöneldi. Hem köfte yemek istiyorum diyor hem de ikili menü olsun diyor.

Garibim siparişi alan çocuk da ikili menü köfte de olmuyor diye izah etmeye çalışıyor. Eleman ısrarla iki menü alırsak büyük seçimde kaç lira fark ödeyeceğini hesaplatıyor çocuğa.

Ben de öyle izledim. Sevgilini alıp gelmişsin. Belli ki paran da var. Bu kadar hesap yapana kadar atıyorum ben whooper istiyorum hayatım sen ne istiyorsun söyle diyerek çıkarıp neyse parasını versen ne olurdu.

Sen hariç herkes kanser oldu. Sosu parayla mı veriyorsunuz muhabbetini hiç anlatmıyorum.
    ... thirty eight