bugün

almanya'dan alışkın olduklarını gösterir diyeceğim de almanya'da kebapçı bol diye biliyordum ben.

http://sphotos.ak.fbcdn.n...282_4958955_6671360_n.jpg
ne kadar içten, doğal olduklarını gösteren durumdur.

bu tip tanımlamalara uyuz olurum aslında var ya. sanki bizimle kaynaşmak için, bizi çok sevdiklerinden kokoreç yiyorlar lan.

ama ramm sonuçta. portakallı pekin kokoreci yesinler, yine de canımızdır. gelsinler makarna yapayım ibnelere.
seyircinin üstüne attıracak kadar içten bir grubun cicim hareketidir.
avrupa birliği üyelerinde sakatat türü ürünlerin satılmasının yasak olmasından kaynaklıdır.

(bkz: avrupa avrupa duy sesimizi)
onlar kokoreç yesin, ben onların s*kini daşağını yerim. budur yani...

o değil de, şu till'in suratındaki ifade öldürüyor beni. o nasıl bir görmüş, geçirmiş bakışıdır? adam hüzünlü bakıyor yahu. ağlatacaksın beni till. seni döven babanın a... tövbeeee, ölmüş adama sövdürtmeyin lan.
ağızlarının tadını bildiklerinin göstergesidir.
doğru yolu bulduklarının bir göstergesidir.
götü kalkık starlardan olmadıklarının belgesidir.
güzel bir olaydır. bir dahakine bana da haber versinler çay demlerim onlara*
önemli olan memnun kalıp kalmadıkları tabi. o değil de masadaki kızda aslında tam "gurbetçi türk kızı profili" var. böyle meşhur kişilerin yanında el kol hareketi yapıp fotoğraf çektirme merakı falan. ama almana benziyor. yine de türk kanı var bence.
Rammstein dinlememe sebep olan hayretlik birazda hayranlık verici olay .
fotoshop olmasından kılladığım bir fotoğrafla doğruluğunu sorguladığım eylem. allah bilir kokoreçci de mein herz brennt de okumuşlardır.**
oliver'ın giydiklerinden daha ilginç değildir aslında.

şort mu lan öyle o ahahaha. till'in duruş ayrı bir olay zaten.

richard artisti bile gelmiş ama christoph ve flake yok. garibanlara ayrı masa mı verdiler ne yaptılar. "siz ayrı yiyin ibneler, kameralar diğerlerine yönelecek!" deyü...
ilginç sahne şovlarının * altında ne kadar mütevazı müzisyenler yattığının göstergesidir. severiz hepsini.
Arkadaki dayının içerde oturanlardan haberi yok.
Kokorecci'de bile eğreti durmuyolar. Adamlar her girdikleri ortama uyum sagliyolar. Sanırım almanlar gerçekten üstün ırk. *
Çok acil olarak yerini öğrenmek istediğim kokoreççidir kapandı mı acaba...