bugün

almanca öğrenmek için seçilecek en yanlış yoldur, en iyisi die toten hosen veya wizo gibi gruplara başvurmaktır.
(bkz: du hast)
bück dichle baslanirsa kötü sonuclar dogurabilir.
pek doğru olmayan yoldur adamın sesinden kelimeler oldukça rahat çıkartılsada, ileride baş ağrısına sebebiyet verebilir!
(bkz: sibel kekilli den almanca öğrenmek)
mein herz brennt ile başlanırsa, ich will kolay gelecek, oradan mutter ve sonne temel eğitimleri alarak spiel mit mir^e geçilebilecek.. evet evet, iyi bir yol..
benden tavsiye: hiç başlamayın, ben başladım durduramıyorum mesela. yine de aydınlatma amaçlı:

till'den öğrenmek: boru gibi bi almancanız olur, r'lere acayip basarsınız. çok akıcı da konuşamazsınız.

richard'dan öğrenmek: ses tonunuz çok güzel olur, ama olur olmaz yerde sesiniz yükselir. akıcı konuşursunuz.

paul'den öğrenmek: çok hızlı konuşur ve konuşurken sürekli olarak gülersiniz. devamı gelmeyince "und, und" diye devamını getirmeye çalışırsınız.

schneider'den öğrenmek: virgüllere dikkat edip de konuşursunuz, gene akıcı konuşursunuz.

oliver'dan öğrenmek: kalın ses tonunuz olur sadece.

flake'den öğrenmek: yazmaya gerek olduğunu düşünmüyorum...

biliyorum, çünkü klip çekimlerini de izlemiş bir hayranım. bana inanmıyorsanız istediğiniz bir şarkının klip çekimlerine bakın.
alman koylusu gibi konusmaniza sebep olacak eylemdir.
Şahsen az buçuk işe yaramış şeydir. Bilmediğim pek çok kelimeyi, sözü tamlamayı öğretmiştir bana rammstein.
güncel Önemli Başlıklar