bugün

erman toroğluyla program yapsın.
kötü bir kampanyadır. hem ben uzun süredir göremiyorum kendisini. özledim vallahi.
protesto ettiğim kampanyadır. ramiz paşa gibi eğlenceli bir adam daha gelmez bu ülkeye. hiç unutmam, bir keresinde bir tartışma programında epey bir bağırdıktan sonra "bu kadar gırtlak patlatıyoruz burda bi su yok mu" diye sormuştu ekipteki elemanlara. yarılmıştım lan.
mümkünse karısıyla başbaşa otursunlar bir ömür boyu..
(bkz: sabun yapsan köpürmeyecek kişiler)
natocu halk düşmanı generaller çıkmasın daha ortalara ama, nagehan alçı gibi dişi rasim ozan'lar da gazetecilik yapmasın demek isterim.
yanlış bir kampanya. bunun gibi herifler tv kanallarına çıkmalı ki insanlar evlatlarını kimlere emanet ettiklerini görebilsin.
bunun gibi adamlar pkk'ya karşı güneydoğu'da da böyle kükrüyorlar zaten. karşında anadolu'nun bağrından kopup gelmiş gariban erler yok, haddini bil. görev başındaki diğer rütbeliler de bu herifin psikolojisinde. bunlara değil toprak parçası, 10 gram kıyma emanet edilmez.
namı diğer jetci ramiz olarak da tanınan ilker ramiz'in televizyon kanallarına ve bilhassa izleyicilerde yarattığı ses kirliliğine dur demek için yapılan olası kampanya.kendini kaybettiği zamanlarda söylediğini anlamakta zorluk çekmekle birlikte ağzından çıkan tükürükler özgürlüğüne kavuşmuşçasına hep daha ileriye sıçrıyor.*
yakında kendiliğinden ekranlara veda edeceğinden mütevellit başlatılmasa da olur bir kampanyadır. şimdiye kadar sürdükleri saltanatın yavaş yavaş ellerinden kayıp gitmesiyle sesleri yüksektir bu aralar malum. ama zamanla alışacaklardır. korkmasınlardır.
tüm kalbimle desteklediğim kampanyadır. nagehan alçıya da bağırması, bardağı taşıran son damla olmuştur. bi kadına karşı efendi olunacak. nokta
bilinçli bir şekilde, tartışma jargonunu bilmeyen ve sinirlerine hakim olamayan ilker paşayı ekranlara çıkaran medyanın kendi ayağına kurşun sıkmayacağı kampanyadır. ilker paşanın doğru söylemesine veya birşeyler söylemesine gerek yoktur çünkü birkaç tuzak cümleden sonra istenilen kıvama gelen ve sinirlerine hakim olamayan ilker paşa, saldırgan antidemokratik militarist imajı, seyirciye bir güzel veriyor. bu da yandaş medyanın tam istediği ayar oluyor.
güncel Önemli Başlıklar