bugün

31.08.2012 tarihinde azerbaycan da serbest bırakılmış türk kahramnıdır ramil seferov. ramil seferov macaristan'da eğitim alırken azerbaycan bayrağına saygısızlık yapan, türk ırkına küfreden bir ermeni subayının başını baltayla kesmiş ve ömür boyu hapse mahkum edilmiştir.

Macaristan mahkemesinin hakkında verdiği ömür boyu hapis cezasının infazı için Macaristan, Ramil Seferov'u 31 Ağustos 2012 tarihinde Azerbaycan'a iade etmiş, ardından aynı gün içerisinden Azerbaycan Cumhurbaşkanı ilham Aliyev tarafından hakkında af kararı çıkartılmıştır. Cumhurbaşkanı ilham Aliyev'in af kararı;
"Azerbaycan Cumhuriyeti anayasasının 109 uncu maddesinin 22. fıkrasından hareketle kararı alıyorum: I. 1977 yılında doğan, Macaristan'ın Budapeşte Başkent Mahkemesi'nin 2006 13 Nisan tarihli hükmü ile müebbet hapis cezasına mahkum edilmiş Azerbaycan Cumhuriyeti vatandaşı Seferov Ramil sahip olduğu cezayı çekmekten muaf edildi. II. Bu talimat imzalandığı tarihte yürürlüğe girer."

karabağ'da daha çok ermeni askerinin kellesini uçurması dileğimle..

(bkz: karabağ)
beni ziyadesi ile mutlu eden haberdir efendim çünkü olayda ağır tahrik vardır kendisine olaydan sonra pişman mısın ? diye soran yargıca öbür şerefsizi de öldürmediğim için pişmanım demiştir.
Bir türk yiğinin hakettiği üzere kahraman gibi muamele görmesidir.

Helal olsun sana yiğidim!
Bazı ermeni balalarını rahatsız eden serbest bırakılmadır.
Onları rahatsız ettiysek doğru yoldayız demektir.
bir söz ile insan öldürebilecek vahşiliğe ulaşabilen bir yamyamı pohpohlayan hıyarları gözler önüne sermiştir.

beynini kullanamayan bir adam olduğu açık, çoğu koyu milliyetçi/ırkçı gibi.
Ermeni köpeklerini rahatsız etmiştir.

olay bi söz değil sen hala anlamadın mı?

Hakedenin kafasını koparacaksın!
fenotipi bir ermeniden farksız ve muhtemelen kanı da farksız birisi...