bugün

Trabzonspor bayrağını daha önce iki kez kesmeye çalıştığı için gözaltına alınan "Rambo Okan" dün yine boğaz köprüsüne gidip bayrağı kesti.

amkdumun delisi swh...

https://www.mynet.com/ram...ini-kesti-7923047-myvideo

https://www.mynet.com/ram...ste-o-anlar-341461-myspor
Hayatımda gördüğüm en boş beleş tip...

Rambo imiş. Rambo görse bu çubuğu. Kırar atar ...

Takımı ne ki kendisi bir şey olsun....
tipine bakarak konuşuyorum, psikiyatrist olsam hücreye kapatırım.
hiçbir takımı tutmuyorum, futbolu da sevmem, zerre de anlamam..
ama köprü trafiğine engel oluyor, risk yaratıyor, polisi gereksiz meşgul ediyor.
koskoca yargının gücü bir serseriye yetmiyor mu, çok merak ediyorum.
rambo okan hayatımızda olmasa ne kaybımız olur? hiç
ne kazancımız olur? belki benzeri 7-8 milyondan da kurtulmamız için bir umut ışığı olur.

"edit: boğaz trafiğine"... kafam dalgın, yanlış yazmışım. bayrak veya ipleri gece yarısı denize düştüğünde bin tane hadise çıkabilir, allah göstermesin.."
doğu karadeniz takımı olan trabzonspor şampiyon olunca bayrağı asılsın diye köprü trafiğine engel olunmuştu, hem de çok daha fazla, çünkü işin içine nakliye, malzemeyi araçtan ilgili yere taşıma, montajlama ve sabitleme işleri var. baktığımız zaman kesme işleminden çok daha uzun süren ve dolayısıyla çok daha fazla trafik problemine sebep olan bir durumdur.

yani, bir doğu karadeniz takımının bayrağını boğaz köprüsüne asmak esas sebebidir, eğer problemimiz trafikse.

trabzonspor bayrağının istanbul'da dalgalanmasına ben de karşıyım. herhangi bir istanbul takımı şampiyon olunca trabzon şehrinin en önemli simgesi ne ise oraya da aynı ebatlarda istanbul takımlarının bayrağı asılacaksa kabul, ancak böyle bir durum söz konusu değilse de rambo okan gibi insanların o bayrağı indirme isteğini de anlayacaksın.

düpedüz çifte standart var nitekim.

trabzonspor taraftarlarına sorsan istanbul takımları için "bizans" benzetmesi yapıyorlar. yani baktığın zaman kendilerinin dedeleri pontus olmalarına rağmen istanbul'u bizans olarak görüyorlar. e madem bizans takımları bu istanbul takımları, ne sikime kendi tanımınıza göre "bizans" topraklarında kutlama yapma peşindesiniz? ne sikime bayrak asma derdine düştünüz?

birisi de demiş takımı ne ki kendisi bir şey olmuş, takımı trabzon ne zaman şampiyonluğa oynasa şamarı basan, trabzon'un kocası olarak niteleyeceğimiz bir spor kulübü.

o takımın taraftarları da kışkırtma amacıyla kendi mekanında kutlama yapmaya çalışan devlet korumalı trabzonsporlulara güzel bir had bildirmiştir.

anlaşılan o ki yedikleri dayak yetmemiş.
Senin yediğin ekmek helaldir rambo okan, istanbul'da değil trabzon bayrağı, tek bir trabzonlu bile barındırmamamız gerekli. Fenerbahçe trabzon'a bayrak asmaya kalksa bayrağın yanına o bayrağı asan adamı asarlar, istanbul birleşmiş milletlere döndüğü için işlerine geliyor tabi. Nerede şampiyon olduysan, hangi şehrin takımıysan paçavranı git orada dalgalandır.
Şu mevzu bahiste entry girmemden dolayı öncelikle kendimden özür diliyorum.

Ya hu ne salak insanlarız biz ya!

Tartıştığımız konuya bak!

Enteresan.
(bkz: kral)
adam istemiyor işte asılmasını asıp durmayın sizde.
fanatik oglu fanatik fenerbahçeli olmama ragmen eleştirdiğim bir konu. trabzonlu bir fanatik fenerbahçe bayragına aynı saygısızlığı yapsa kıyamet kopardı, hepimiz kızardık. bu gibi şeyler doğru değil. desteklemeyin.
mal lan bu. şimdi manyak lazın teki çekse bunu vursa tahrik indirimi alır bu yüzden. ortam zaten gergin, iyice geriyorlar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.