1. ?.
  2007 yılı için 12 eylül'ü 13'üne baglayan gece kalkılacak sahur ile ba$layan gün...

  yemeksiz entry dileklerimi esirgemeyecegim gun ayrıca..
  ... amaaslihepiyiydi
 2. ?.
  2009 yili icin 21 agustostur. su tuketimini azaltmak icin bazal metabolizmada yasanilan gundur.
  1 ... buzz light year
 3. ?.
  iftarın ardından şişkin bir karınla sofradan ayrılınmış gündür.
  ... placebo38
 4. 1.
  2009 yılı adına eh işte kıvamında ama yine de bol stresli, erkeklerin şu "sinir" denen olaya bir çare bulmalarının gerekliliğinin bir kez daha kanıtlandığı bir gün olarak tarihe adını bronz harflerle yazdırmıştır.

  hep altın olacak değil ya!

  bir de sahiden söylüyorum bunu, ciddiye alın:

  iki oruç tuttu, su- sigara içmedi diye tribe girip zaten oruçluyum minvalinde çığırmalarda bulunacak adamlar vallahi tutmasın bunu. içinden gelecek arkadaşım yaptığın şey, zorla tutuyorsan tutma lan! adam orucu bana tutuyor sanki. sonra sinir, stres... gel çık işin içinden.
  4 ... mystic queen
 5. 2.
  oruç tutulmaya başlanan ayın otuzbeş derece sıcaklığa sahip günü. insan, rabbim dayanma gücü vermiş, demeden edemiyor. yazın susuzluk, kışın açlıkla boğuşmak ve sonrasında akşam ezanının kulağa hiç bu kadar hoş gelmemiş ezgisi... Allah tutanların orucunu kabul etsin diğer günler için sabır versin.
  ... tumdengelen
 6. 3.
  ilk oruç günü olması sebebiyle genellikle aile fertleri uykulu, -ilk kez önceki gece sahura kalkıldığı için ev halkı duruma ayak uyduramamıştır- sinirli -açlık başa vurmuştur, ancak sağa sola çatılarak deşarj olunur- ve saatlerin geçmek bilmediği gündür. *
  ... davlumbaz
 7. 4.
  (bkz: baş ağrısı) *
  ... xenophobe