bugün

aile ya da toplum baskısının bir sonucudur. ayrıca bugün görüp şoka girdiğim durumdur. o kızın aile büyükleri muhtemelen övünüyordur benim kızım türbanını takıyor çok namusludur. babası, abisi, amcası orda burda açık kızları görüp 'tövbe estafurullah' çekiyordur. Peki siz o çok bilmiş müslümanım diye geçinen kesim ben ve benim gibiler mini eteğimizi giydiğimiz için namussuzuz da bu kız gibiler mi çok namuslu?
niye aile baskısının sonucudur dediğim kızdır. bu mantığa göre kız namussuz. kız namussuz ama başı kapalı demek ki baskıdan. bu durumda bu mantığa göre başı kapalılar namussuzluk yapamaz, açıklar yapar. kız olsa olsa baskıyla kapatmıştır çünkü namussuz. hay sizin mantığınıza da namusunuza da.
her kızın yaptığı gibi normal bir durumdur. ama kapalı olması sebebiyle islam dinine bağlıdır. islam dininde böyle şeylere yer yoktur sanırım. neye inanacağını nasıl yaşayacağını şaşırmış belliki. ya da ortaya karışık bir şeyler yapmak istemiş olabilir.
kadıköy moda sahilde bu türün örneklerinden bolca bulunur.
garip bir durumda olmayan kızdır.

ramazanda olabilir...
parkta oturabilir...
sevgilisi olabilir...
öpüşe bilir...
kapana da bilir...

aynı zamanda isterse mini etek de giyebilir. başkasının namusunu yargılamak da bi' sözlük yazarına düşmez.

insan yaptığı doğruların ve yanlışların hesabını kendisi verecektir sonuçta.
sana verseler nefessiz sikersin.
onlar namuslu izmirliler başta olmak üzere geri kalan kesimin yollu olduğu düşüncesini yaşayan zihniyet.
hadi ramazanı kapalı olmasını öpüşmesini geçelim de, namusunu resmen sözlükte savundun. oldukça hassas ve mahremdir ama sen kıyaslama yaparak kendi namusunu burda savunuyorsun.
çoğu açık kızın türbanlılardan daha fazla namuslu olduğunun göstergesidir.
(bkz: kapalı kız)
daha sonra bindiği otobüste, öpüşen çifti görüp ayıplayan kızdır.
(bkz: kendisine her haltı yemeyi hak gören muhafazakar)
mezhebi geniş hümanist ılımlı amerikanyalı nesiller tarafından onu da yapabilir bu boku da yiyebilir şeklinde hürriyet alanı çizilmiş kızdır.

ne bok yerse yesindir.

yargılamam, direk orospu derim. bizim orda öyle derlerdi.
en fazla aynı hareketi yapan açık kız kadar günahkardır.
na kadar basit yazarlarımız olduğunun açık bir göstergesi daha, genelleme yapmak için kafadan uydurulan yorumlar, kafadan sallama istatistiki bilgilerle çoğunluğun anlatılan hadiselerdekine benzetilme kaygısı, sürekli bir aşağılama için götten fışkırtılası harflerle bezenmiş, kelime kurgusunun kusmuktan farkı olmayıp, kurulan cümlenin ise direk sıçılmış bir yorum kıvamında olduğu barizdir. başı açıkların hepsi bilmem ne nekadar doğru bir yargı ise başı kapalıların hepsi bilmem ne de o kadar doğrudur, anlamayanlar x e değer versin.

Başı açıkların hepsi = x
Başı kapalıların hepsi = x
x=? buyrun
Açık kızlar gibi ramazanda parkta sevgilisiyle anal seks yapmayan kızdan daha namusludur.
(bkz: anal sicmak)
canım benim.
Başı açık bi kızda olsa iğreti ederdi beni , he bu kızın başındakine saygısı yok zaten bize hiç olmaz ister park ister otobüs mekan atmosfer hiç farketmez