bugün

insanları resmen tayrik etmeye çalışan, tayrik etme amacı taşımasa bile düşüncesiz kızdır.

ultra aşırı feci laik ilçelerde öyle olabiliyor bazen.
oruca kastı vardır. evet.
Ahlaksız izmirli laik kızdır.
(bkz: tahriktir o tayrik olsa duramazsın)
Çok rica ediyorum selüliti olan bari giymesin şunu.
altına totoşunun göründüğü şortu çeker, doğru taksime koşar ve kendisi gibi gerizekalı tiplerle ağzından tükürükler saça saça ''foşost akp ozgorlokloro kosotloyooaa diye bağıra çağıra eylem yapar, polisi kışkırtır, biber gazını yemeden rahat etmez, kırk yılda bir taksime gezmeye gelmiş insanların, turistlerin de gününün içine eder.

beyinsizdir. ramazan ayında bile yarı çıplak gezebildiği, milletin gözüne soka soka içki içebildiği bir ülkede ''özgürlük olmadığını'' savunacak kadar beyinsizdir hem de.
görsel
mini şort giyen türk kızlarının genel özellikleri;
-kendini utah'da barmen kız olarak görür ama aslı olan eve gidince kurufasulye pilav yiyecektir.
-yarı feministtirler.
-siyasi olarak giyen bir kısımda vardır.
-şeyma, zeynep gibi inanç temelli isimleri bulunanda giyer.
-dedesi hacıdır.
-babası asgari ücretlidir.
-bütün erkeklerin ona aç köpek gibi bakacağını düşünür.doğrudur bakarlar ama sevgi ile değil amaç farklı.
-onu kaldıracak biri olduğu sürece o mini şortu giyeceğini idda eder.beni alan kabullenecek falan filan.ve bu yüzden yarı homolarla arkadaşlık kurar.benim gibi bir şöförle arkadaşlık kuranını göremedim daha.
-belediye otobüsüne binerler.
birilerinin tacizine ve hatta tecavüzüne uğrayıp "ühühühü ne kadar pis bir ülkede yaşıyorum" diye ağlama ihtimali olan kızdır. yaşadığı toplumun nabzını ölçemeyecek, pros and cons analizi yapamayacak kadar salaktır. özgürlük anlayışı, düşük zekasından dolayı çarpık gelişmiştir. sonuçta en önemlisi kendisine zarar getirecek hal ve hareketlere ısrarla devam etmektedir.
Büyük ihtimal ramazan ayında olduğumuzu ve insanların oruç tuttuğunu bilmez. Bunu bilse bile boşalmanın orucu bozacağını bilmez. Dinen aklıma takılan bir başka soru ise bunlara bakarak boşalma işlemi gerçekleşirse kıza ayrıca günah points yazılıp yazılmayacağıdır.
11 ay sapık olan 1 ayda imana gelen erkeğe dert olmuş hanım kızımızdır, bırakın kardeşim ne giyerse giysin insanlar, sen ibadetine bak kendini tutmayı öğren diye tutuyorsun orucu.
güncel Önemli Başlıklar