1. 1.
  sayıca çok azdır.
  büyük ihtimalle menopoz'dur.
  4 -3 ... tarihcigeldi
 2. 2.
  adetten kesilmiş hatun kişi.
  1 ... barisso99
 3. 3.
  ramazandan 1 gün önce adeti yeni bitmiştir. bayramın ilk günü aylık kanaması gelecektir.
  3 -1 ... ruzgarinkizi
 4. 4.
  mens döneminde olan kadınlar oruç tutabilir,tutmayabilir de...kadının keyfine kalmıştır, islam alimleri! çoğaldıkça çuvallamaları sıklaşıyor.
  5 ... netenyahu neten
 5. 5.
  Adet geciktirici hap mı ne oluyordu ondan kullanıyordur.
  1 ... buzdolabindaunutulanyarimlimon
 6. 6.
  da burda ne iyelik ne bağlaçtır, bulunma hali ekidir, bu kadının orucunu da allah kabul etsin.
  2 ... cunku essegin nikinden dolayi
 7. 7.
  Olması gerekeni yapan kadındır. Regl döneminde oruç tutulmaz düşüncesinde olacak kadar kara cahil olmayın arkadaşlar. Kadın bu dönemde kendini rahatsız hissetmiyorsa dinen hiçbir sakıncası yoktur.
  4 -2 ... avukatcikacakkiz
 8. 8.
  annemdir.
  1 ... yuriorlov
 9. 9.
  Duzenli regl donemi olmayan inancli bir kadindir.
  1 ... ikicay
 10. 10.
  sünnetlerden ve dinden bihaber kadındır. Peygamber efendimizin bize örnek gösterdiği kadınlar varken bu inat neden? Hatice anamiz, hz. Fatıma regl iken oruç tutmuş mu ki oruçken tutulabilir diyelim? O kadar ayet varken neden kafamıza göre yorumlayalım ki? Aç ilmihali oku ne diyor "kadınların ay hali durumunda oruç tutması asiliktir, islam öyle bir din ki kadına öyle değer veriyor ki kadın oruç tutmadığı için sevaba giriyor". Regl iken kur'an-ı kerim'e de dokunur, namaz da kılar bunu yapan kadın. Boşa aç kalır.

  "Biz Rasûlullah (s.a.s) devrinde âdet görüyorduk. Namazı kaza etmekle emrolunmadığımız halde, tutamadığımız orucu kaza etmekle emrolunuyorduk." hz. aişe

  (Buhârî, Hayz, 20; Ebfı Dâvud Tahâre,104; Tirmizî, Savm, 67; Nesaî, Hayz,17; Siyâm, 64).

  kimse kendi kafasına göre yorumlamasın bir şey yasak diye yazmıyorsa onun doğru olduğu anlamına gelmez ve islam sadece kur'an-ı kerim'den öğrenilmez sünnetler ve allah dostlarının, peygamberimizin ve hanımlarının yaptıkları da islama dahildir.
  2 -3 ... aristocrazia