bugün

ramazan olayını seven ateisttir. çünkü bir ramazan pidesi hayranıdır. ramazan pidesini normal ekmekten, hamurdan ve bir çok yemekten daha çok sever. hatta facebookta ramazan pidesinin fanı bile olabilen ateisttir.*
ramazan pidesini seven bir ateist olabilir. bir ramazan pidesi kuyruğunda yapacağı ufak bir sohbet, allah'ı tanımasına vesile olabilir. dinle alakası olmasa da ramazan kültüründen hoşlanıyor olabilir. insan olabilir lan, evet insandır bence bu.

ramazan pidesi ibadet midir ki sorgulayalım, canı çeken yer bize ne. dinime sövmeyen ateist, inanç ve ibadetlerimle dalga geçen sözde müslümanlardan kat be kat yakındır bana; candır, ciğerdir, hüznümdür, allah hidayet nasip etsindir. biz onun tanımasına yardımcı olmadıysak bu bizim de vebalimizdir. ayrıca son ekmeği ben aldım da ona ekmek kalmadıysa gelsin söylesin benim pidem de onundur. afiyet olsun. amin.
(bkz: ironi)
aynı zamanda kandil simidiyle birasını yudumlayan ateisttir. damak tadına düşkündür. çulsuz olanlarının iftar çadırlarında görüldüğü de olmuştur.
karnı aç insandır. hatta oruç tutmaz ama pide kuyruğunda senin önünde olabilir.
gel demiş, ne olursan ol yine gel.. belki pide yolunda bulacak hidayeti..*
aç olan ateisttir.
türkiye'de bu kadar ateist varmı diye düşündüren başlıklardan bitanesi.
(bkz: her firsatta insallah masallah allah korusun diyen ateist)
(bkz: allah kurtarsın diyen ateist)
(bkz: allah belanı versin diyen ateist)
(bkz: allah tependen baksın diyen ateist)
(bkz: pide seven ateist)