bugün

ancak ve ancak başbakan recep tayyip erdoğan'la aynı muhitte yaşayanların ulaşabildiği mertebe. halbuki ben de ne kadar çok isterdim kendisiyle aynı pide kuyruğunda beklemeyi... o "bizim haytalar erindiler, işten güçten yorgun argın geldim, bi de pide kuyruğunda yoruluyorum mübarek" derken, ben de "haklısınız sayın başbakanım. çocuk işte. keh keh" diyeydim... ama ben kimim ki? ben başbakanın kapısına maraba olamam...
o utanmazlıkla kuyruğa kaynak yapacaktır.
başbakanlık korumalarından dayak yeme hatta gaz bombasına maruz kalma tehlikesi mevcuttur.

(bkz: hopa)
(bkz: rte nin bir yolunu bulup en öne geçmesi)
seçildiği ilk zamanlarda cuma namazında görüntülenirdi 90 korumayla namaz kılardı artık onu da yapmıyor, kameralarla kuyruğa girer, koruması alıp getirir.
not :söylediklerim de yalan ibare var ise belirtiniz.
'yav nerelerdesin mübarek?' dememize sebep olabilir. *
iki metre ötede elinde sofra beziyle emine erdoğan'a rastlamaktır aynı zamanda.
(bkz: orayı yıkarlar)
Gayet normaldir, o da insanlar içinde bir insandır. Ama emekli olduktan görme daha olasıdır.
sırada ki herkese "ananıda al git" diyerek hiç beklemeyeceğini tahmin ediyorum.
namümkün bir durumdur.

adam peygamber lan haşa. hani eyüp'te cuma namazı kılmaya niyet edince tövbe pavyon kapatır gibi cami kapatıyor, fırını mı kapatamayacak sanki kendine?

kaynak videomuz:

http://www.youtube.com/watch?v=-j5TFvoyZoU
kılıçdaroğluyla karşılaşmaktan bin kat iyi olan hadisedir.
Oruçla ilgisi olmayanların sırf başbakana hakaret için mübarek ramazan günü zemin hazırlama hadisesidir.
(bkz: ramazan pidesi kuyruğunda hbbia ya rastlamak)