bugün

Empati yoksunu düşük eq'lu tiplerdir.

iyi aile egitimi almis dusunceli bir insan normal zamanda bile sokakta başkalarının caninin cekebilecegi seyler yemekten imtina ederken, boyle bir ayda vapurda surada burada kokulu kokulu seyler yemekten hic utanmayan tipler hakikaten bencil ve terbiyesizdir. yemek yedigi icin kendisinde dayak atma hakkini goren oteki terbiyesizlerden bir farki yoktur.

Benim de bazen oruç tutamadigim oluyor ama tutamadigim zamanlarda muslumanlarin en mubarek ayi olan ramazanda gostere gostere ulu orta yiyip icmiyorum. Ha yiyip içen de umrumda degil ama dedigim gibi empatiden yoksun tipler olduklari için cevremde olmalarini istemeyecegim arkadas olmayacagim tipler kendileri.

Edit: yedikleri içtikleri genelde leş kokulu seyler oldugu icin canimiz cekmiyor zaten midemiz bulaniyor daha cok. Hayir konu canimizin cekmesi de değil, bu tiplerin sadece kendini düşünen sap gibi tipler olmasi. Evet empatiden de yoksunlar.
hastaneye yakın bir ortamsa gayet tabii karşılanması gerekendir. ama normal şartlarda oruç tutmuyorsan bile edepsizlik yapma kardeşim.yahudiler hıristiyanlar daha edepli bu konuda. gözlemim bu.
Oo oruç tutmuyo , git yemek yiyolar diye linç et.
Nefsine hakim olamayanın oruç neyine.
aynı şey muharrem ayında olunca terbiyesiz olmuyorsunuz yada ayıp olmuyor niye?
Başlığı açan ateist ayar vermeye çalışan da ateist.

Beyin koşarak uzaklaşıyor...
Şuan ummandayım burada iftar saatine kadar heryer kapalı bırakın yemek yemeyi su içmek bile göze batabilir... Oruç tutan biri olarak bu durumdan ileri derece de rahatsız oluyorum... Bence oruç tutanın yanında yemek içmek saygısızlık değil asıl saygısızlık dalga geçmek inancıma iftira atmak ve ülkemizin kıymetini iyi bilin özgür değilim demekten vazgeçin inanın buralar yaşanacak gibi değil...
tutuyon da bana mı tutuyon orucu?

oruç nefis terbiyesi değil miydi zaten? başkaları yiyecek icecek ki, sen nefsini körelteceksin.
ramazanda bende ailemle yemeği iftar vakti iç tarafta yedim çünkü orucunh açsan dahi bencr dışarda yemekte pek etik değil ha yiyebilirmisin yiyebilirsin ama yiyemeyen insanlarıda düşünüp dışarda yememeli bence oruç tutmayan dışarda değilde daha iç kısımda yiyebilir bu sadece ince dişüncedir ama kalkıpta kimse bu adam neden dışarda yemek yiyor amk kafiri ağzını yüzünü şunun bi hele sikeyim diyemez.
güncel Önemli Başlıklar