bugün

Allah hidayet versin dediğim kemodur.
ee şeker bayramı değil mi aq .
Çünkü eskiden onun adı şeker bayramıydı.
görsel
görsel
türkiyede insanlar eskiden de çok dindar olsalar da daha acik fikirli ve özgürlerdi. sehirler bu kadar göc almamıştı ve sehirlerde daha farklı bir kültürel doku vardı. en basitinden ramazanda oruç tutmayan, ama ayıp olmasın diye insan içinde yemeyen içmeyen laikler de düşünülür, bayram ziyaretlerinde onkara likör ikram edilirdi. Her ne kadar dine aykırı olsa da o da başka bir özgürlük alanıydı ve kimse de yadırgamazdı. icen icer, icmeyen icmezdi. Teklif var ısrar yoktu.

evet o dönemlerde şeker bayramı deniyordu. devlet bile öyle diyordu. sonra selefi arap etkisine girildi.
görsel
Türkiyede insanlar eskiden de çok dindar olsalar da daha acik fikirli ve özgürlerdi. sehirler bu kadar göc almamıştı ve sehirlerde daha farklı bir kültürel doku vardı. En basitinden 1980lerde düğünlerde dansöz cıkardı. Kimse de yadırgamazdı.çünkü o da ayrı bir özgürlük alanıydı. Evet o dönemlerde şeker bayramı deniyordu. Devlet bile öyle diyordu. Sonra selefi arap etkisine girildi.

görsel
Geri zekalıdır.

ingilizcesi bile ramadan mubarak amk.

ingilizcesi sugar fest olsa anlayacağız.

Sağcısı solcusu Gerçekten mal dolu bu ülke.
Kutladığı bayramın adından bile ayrışmayı becerebilen bir ülkede ne desek boş amk. Birisi ramazan bayramı der ki doğrusu da o zaten diğeri inatla şeker bayramı der...
Birbirinizin gırtlağına çöksenizde bu bayram bari rahat etsek be kardeşim...
yok ki.

öyle bir bayram yok?

yok.

hahahahaha
Yabancılar ramadan diyor o zaman biz de ramazan diyelim diyen sivri zekalılar o zamanlar babalarınin vucudunda vitamindi.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.