1. ?.
  şarkıcı demet akalın'ın albüm tanıtımı için havaalanında billboard kiralamak istemesi üzerine ilgili yetkililerin 2010 türkiye'sinde verdiği cevap. önce demet'ten fotoğrafları istemişler, ancak gelen fotoğraflar dekolte bulunmuş ve şu eşsiz cevap verilmiş: "bu boardlar üç aylığına kiraya veriliyor, üç ay sonra da ramazan geliyor. ramazan ayı yaklaşırken bu kadar dekolte olmaz, tepki çeker." ee sen her fırsatta bu yobaz takımına her istediği tavizi verirsen böyle gelir tepene de çıkarlar işte. bunların hepsi her fırsatta akp'yi yalayıp yıkamaktaydı. başörtüsü ile fotoğraf çektirmeler, "umre'ye gideceğim" diye geyik çevirmeler derken bir baktılar ki elleri ile yarattıkları canavar geldi tepelerine çıktı.
  4 -2 ... nicolai hel
 2. ?.
  (bkz: bir müslümana müslüman demek)
  -1 ... aklidengegorecelibikavramdir
 3. ?.
  -ramazan ayı geçsin ondan sonra istediğin gibi giyin.
  -of nebahat ya! çok dar kafalısın, hangi devirde yaşıyoruz beni ayıdan mı kıskanıyorsun?
  -ramazan kes !
  -... ~~
  -1 ... orjinal gullanici
 4. ?.
  (bkz: ramazan muslims)
  1 ... komalardaym
 5. ?.
  böyle saçmalıkları ülkemde duydukça, şu kıllı vücudumla dekolteli fotoğraflarımı tüm şehrin bilboardlarına koymak için yüklü bir krediye başvurasım geldi.
  4 -1 ... pupuli
 6. ?.
  tüm türk milleti erkeklerini ereksiyon halinde sokaklarda dolaşıyor sanan yetkililerin ağzımızı ereksiyona sürükleyen ilginç uygulaması.
  1 ... tektekbasaraktan
 7. 1.
  (bkz: caps yok mu caps) *
  ... coolgoose