bugün

Normaldir. Rakıyı zamanla kadınlara kaptırdınız beyler. Emin olun hakkını daha çok veriyorlar.
Öğle rakısının farzından haberi yoktur.
(img:#1340505)
donu pembe, götü ağdalıdır.
içemiyordur, üstüne gitmeyin çok.
elhamdülillah.
Rakı yanlız bir alkollü içki değildir. Rakı edebiyattır. Rakı musukidir, rakı şiirdir. Rakı bir yaşam şeklidir. Peynir, kavun ve yoğurdun ayrılmaz kankasıdır.
Rakı içebilecek dostu yoktur belki de. Rakıyla en iyi giden meze muhabbettir bana kalırsa. ilahlaştırmayın artık şu rakıyı edebiyatını mıncıkladıklarım.Bu arada adabı vardır rakının bilmem ne.
rakı edebiyatı yapmayınız denilesi durumdur. rakıyı keyifle içebilen insan yoktur. elinde kadehle hava atan şekilci ortam çocukları vardır.
Raki içmeyen erkek mi olur eslik edecek hatun yok mu.
beni kesmiyor diye tütün kolonyasına başladım sigaraya da para vermiyorum. bir taşla iki kuş. inşallah bunuda çakıp zam yapmazlar bari.
viski içiyordur.
her ikisinin kültürü farklıdır zaten.
Rakı sofrasında rakı içmeyip mezeleri hunharca tırtıklayıp yiyen yancı kişilikten fazlası değildir.
anason mide bulantısı yaptığından içinde olduğum erkek. şarapçıyım ben.
rakı içmeyi çok sevmiyorum. iş bu ya içki içmeyi de pek sevmiyorum. Sosyal ortamda acımasızca eleştirilmenize neden olabilir. Ahlaki olarak değil damak tadı olarak karşıyım. Bir de bitmek bilmeyen rakı sofrasının adabı vs. şeklinde muhabbetler beni geriyor. Masa başında telefonla uğraşmak ayıp karşılanmazken, sofradan kalkmanız memleket meselesi yapılabilir. Rakı içtikten sonra alıngan oluyorlar bir de.
Benimdir.

Zamanında 70+35 içebiliyordum ama yaşlandıkça fazla geliyor.

Bıraktım. Hem teferruatı çok. Bira candır o yüzden.
erkek değildir.
Ben deyilimmmmm.
görsel
izmir yaş üzümün tadını bilmeyen erkektir.

rakının yanında lüfer ya da antrikot ne kadar iyi olabilir asla bilemez.

içmeyenlere de saygımız sonsuz..
Şunu içmeyen erkek de ne bileyim .s neyse yine rakı'm geldi gideyim de içeyim...

görsel
güncel Önemli Başlıklar