bugün

şahsımca saçmalıktır. bu modda gezen kaç kadınla rakı içtiysem en fazla 3 duble sonra kustular. bugüne kadar sağlam rakı içen 2 kadın tanıdım; ikisinin de yaşı 30'dan büyük.

o yüzden rakı içip can olacak kadın kusmayacak aga. kusarım diye 3 duble içip bırakan da içmesin, 3 duble içmek rakı içmek olmuyor çünkü. o yüzden rakıyı gerçekten içebilen kadın candır.

edit: rakı içip kusan hatunlar eksilemiş ahaha.
rakı içen hatun hafif "mal"dır... bakmayın siz bu erkek gazlarına yok candır yok kandır yok bilmem nedir... tabi içince daha kolay oluyor değil mi bazı şeyler la köftehorlar sizi? vermeyecek hatun bile verir kıvama geliyor hemi? ondan bu "can" "kan" yalaması.

için kızım için ama sonra "ay beni siktiler bide vidyoya çekmişler yha :s :s"... demeyin. çünkü diyenleriniz oluyor.
rakı içen kadının kalitesini bilen zeka pırıltısıdır.

(bkz: bursa da rakı içme adabı atölyesi)
salak saçma bi önerme. kaldı ki şu x candır kalıbı kadar mide bulandıran başka bir şey daha yok arkadaş benim nezdimde. evet.
içmesine herkes içebilir ama önemli olan 5. dubleden sonra nasıl olacağı sorunsalıdır.
özlenendir. hele birde iki parmağıyla kadehi tutuyor, gözlerini kısıp ufka bakarak hayata dair bir planını anlatıyorsa. yaslan geriye ve ses çıkarmadan dinle.
tabii can olacak, hele bir de gönlü yoksa sizde daha çok candır. içip içip kendini bilmeyecek ya da hormonlarına dur diyemeyecektir. rakıyı içerken can olan kız, sabahına kezban olacaktır.*
yanlış genellemedir. rakı illa ki şöyle içilir, şu kişiler içebilir diyen kuralcılardan değilim; ama rakı içen kadın, kız bana hep itici gelmiştir. bira iç, votka iç, şarap iç gözünü sevim.
değildir. aldatma potansiyeli vardır. bir de parasıyla erkeğini esir tutar. terkedilebilme durumu yüksektir. o kadar erkeğine geni$ olmıcan anacım bu devirde.
bir çakal beyanatı.
feysbukta orda burda, tüm sosyal paylaşım sitelerinde rakı içen bir kız fotoğrafı varsa yorumların olmazsa olmazıdır. hayır efendim anlamıyorum bu şekilde hatun düşürülüyo da bizim mi haberimiz yok. ayrıca rakı içen kız can man değildir. senin benim gibi insandır amk.