bugün

rakıyı içiyodur, yemeğe çalışmakla uğraşmıyordur .
balığı ziyan eden kişidir.
raki icmeyi sevmeyen insandir.
alkolün haram olduğunu bilip ortamın gazına gelmeyen insandır.
rakı balığın sadece balığını yiyen insan bizim ortamda tanıdıktır. isterse sadece balığı yesin tavayı ise kıçımıza soksundur ki adam bütün balıklı rakılı ortamların kurucusudur. tek sorunu rahatsızlığından mütevellit rakı dan piizlenememesidir.

gerçi rakı içmese de belli bir saatten sonra aynı kafayı bizimle paylaştığı için adamdır o adam. gerekirse benim balığımı da yesin hatta balığımın kafasını bile yesin, sesim çıkmaz. *

müdür unutma ama biz hiç kaybetmeyiz, nasıl olsa bizim sezonumuz yok, nerde bulursak orda içeriz peki ya sen? bekle babam ki av sezonu geçsin. nıyihaha! *
neticesinde insandır.
Arkadaşına rakı içmediği için siktir çekecek göte insan denir mi onu bilemem. Allah tan böyle götlerle arkadaşlık yapmıyorum.
Not: rakı balıkta her şeyi yer içerim. içmeyenin, yemeyenin dışlanmasına karşıyım. Ayrıca domuz etine haram deyip, rakıyı götürenleri anlayamam. Neymiş domuz pismiş. Tavuk temiz ak. Tutarlı olmak erdemdir. Tutarlı olun gelin balığımı yeyin.
(bkz: rakı içip balık yemeyen insan)
helalle yetinen insandır.
yandancı pezevengin tekidir. ortamı bozar.
Minimum 5 tane kafadar bir araya gelir.
Ev sahibi sığır*, rakı (alkol) içememektedir, lakin rakı balık ortamına ve sohbetine bayılmaktadır.

Kendisi balıkları almış temizlemiş ve pişirmeye koyulmuştur. Diğer 4 sığır ev sahibinin rakı içmemesinden mütevellit mevcut çay bardaklarına rakıları doldurmuş hafif hafif piizlenmeye başlamıştır.

Salata yapılmış taze ekmekle karadeniz balık tava mönüsü(hamsi, mezgit, barbun, istavrit) sofraya gelmiştir. Normal insanlar için mönü gramajı 300-400 gr iken, 5 sığıra adam başı 1 kg balık düşmektedir.

iş bu haldeyken, rakı balığın sadece balığını yiyen insan ve rakı balığın tamamını yiyen insanlar aynı ortamda süper eğlenmiş, şahane bi ziyafet çekmiş, muhabbetin dibine vurmuştur..

Gece davul olmuş karınlar kaşınırken akıllara ufak bir düşünce eser, iyi ki arkadaşları vardır, iyi ki rakı vardır..

düzeltme : "tiiz değil amk piiiz" uyarısı üzerine.
rakıyı yiyemeyeceği için içen insandır.

edit: ekle butonuna 1 saniye geç tıklayan yazarın dramı.
rakısını yiyemediği için içmiştir.

edit: ekle butonuna 1 saniye önce tıklayan yazarın mutluluğu.
Masadan kovmuyorlarsa rakıya olan saygıdandır. Olayı Kendi kendine kavrayıp, bi siktirsin gitsin.
krala göre sikilecek insandır.

Kral içkiyi yasaklamış.
- "Eğer içki içen olursa kafası kesilecek içenleri bana getirin demiş.
Vezirleride araştırma yaparken üç kişiyi yakalamış.
ikisi içki içiyormuş diğeride mezesinden yiyormuş.
Yakalananları kralın karşısına çıkarmışlar. Vezir:
- "Kralım demiş ikisi içki içiyordu biride mezesinden yiyoyordu." Kral:
- "içki içenlerin kafasını kesin mezesinden yiyeni de sikin" demiş ve vezirle bunları göndermiş.
Mezeden yiyen de:
- "sikilecek olan benim, kafası kesilecek olanlar onlar sakın karışturmayın."
ilaç almıştır. başka türlüsü düşünülemez.
balığı yer yüzüzünde karada yaşayan sadece 2 tür canlı yer. birincisi insan diğeri ayıdır. eğer balık mideye indiğinde yüzecek rakı bulamazsa beni hangi ayı yedi diye serzenişte bulunur. kurallara uyalım uymayanları uyaralım. *