1. ?.
  başlıbaşına andavallıktır. olm bu milli mücadele değil ki amk ya. adam tur atlasa ya da galibiyet alsa ordan alacağı parayla seni daha iyi düdüklemek için futbolcu alacak mı almayacak mı?

  jigolo ister misiniz?

  pardon??
  3 -11 ... hipnozcu
 2. ?.
  adam gitsin avrupada paralar kazansın ondan sonra seni bafilemeye çalışsın. bir de girdiği entarilerin altına hangi takımlı olduğunu yazmaz mı? tuh sana amk.
  1 -2 ... hipnozcu
 3. 1.
  milliyetçilik duygusunun bir göstergesidir.
  ... hayata dair hersey
 4. 2.
  harbiden saçmalıktır. asla desteklemem. o takım avrupa'da ilerledikçe senin takımın fakirleşiyor. marka değerini kaybediyor. farkında mısın? türk takımı olabilir ama oynayan kendi için oynuyor. başka takımlar için değil.
  1 -1 ... bi sus ya
 5. 3.
  oynayan kendinin yanı sıra ülke puanı için de oynadığı için saçma olan önermedir. Tabi rum kırmaları 13. Sırada olduğu için heyecanlılar. Olası bir türkiye başarısızlığında pusuda beklemekteler.
  1 ... kolormatik amca
 6. 4.
  galatasaray'ın zamanında ülke puanına yaptığı katkılarla avrupaya gidenlerin unutulduğunu gösteren önermedir.
  2 ... delicious
 7. 5.
  avrupa maçlarında kazanılan her kulüp başarısı türkiye'ye uluslar arası arenada puan kazandırmaktadır.

  örneğin; fenerbahçe uefa kupasında şampiyon olursa, türk takımlarının şampiyonlar ligine doğrudan 2 takım gönderme ihtimali puansal olarak artar. andavallık değil, olması gereken davranıştır.
  2 ... deja vu oldum zannettim
 8. 6.
  saçmalığın dik alasıdır. Yukarıda arkadaşlar gayet güzel açıklamış. Ayrıca ben destekleyince benim desteğimle mi kazanacak senin takımın? Ingiltere'de, Ispanya'da desteklemiyorlar tam tersine dalga geçiyorlar ama senelerdir kupaları alıyorlar. Adamlar leeds maçlarında galatasaray forması giyiyor lan senin neyin kafasını yaşıyorsun? Real madrid'i sevmem ama umarım fark atar. Yoksa galatasaray'ın gelirleri giderek artacak. Ayrıca inşallah Türkiye'den daha fazla takım şampiyonlar ligi'ne katılamaz. Zaten tff ve hakemler yüzünden anadolu takımları başarılı olamıyor. Bir de istanbul takımlarının gelirleri artarsa işler daha da zorlaşacak. Real madrid'e başarılar.
  1 -1 ... rapi d
 9. 7.
  futboldan zevk alan, tüm hayatını takımının başarısına veya yenilgisine endekslemeyen, cahil olmayan üzerine avrupa takımları gibi kaliteli takımlarla karşılaşan türk takımlarının arasında ayrım yapmayan üstün insandır.

  saçmalık değildir aksini düşünen malların kafalarını daracık pencerelerinden dışarı birazcık çıkarmaları gerekmektedir.
  1 -1 ... sinirlenmicem